Opis nieruchomości

Niepowtarzalna lokalizacja w parku, jedna z najbardziej kameralnych inwestycji w Warszawie. Apartament w budynku który zdobył pierwsze miejsce na liście najlepszych domów w Warszawie. Budynek otoczony parkiem pełnym starodrzewia oraz zieleni z uroczą rzeczką oraz drewnianym mostem widocznym z okien budynku. Lokalizacja idealna, cisza, spokój a zarazem kilka minut od Centrum. Niedaleko inne przepiękne Parki - Łazienkowski oraz Morskie Oko. Budynek bardzo prestiżowy z całodobową ochroną oraz monitoringiem, z własnym basenem dostępnym tylko dla mieszkańców, dużą siłownią wyposażoną w najnowszej generacji sprzęt do ćwiczeń, saunami suchą oraz fińską. Ogród bardzo ładnie zagospodarowany z zadbaną roślinnością. Tylko 40 mieszkań.
Przestrzenny, elegancki apartament posiada 2 wejscia. Wydzielona jest część reprezentacyjna: hall, salon, jadalnia i część prywatna stanowiąca 2 sypialnie z łazienkami. Drugie skrzydło apartamentu (gabinet z biblioteką, pokój ok.10m2, łazienka z kabiną prysznicową, pomieszczenie gospodarcze/ garderoba) dostępne jest zarówno ze strefy reprezentacyjnej jak i z drugiego wejscia do mieszkania. Taras od strony parku z widokiem na staw z kaczkami, dodatkowo: pralnia i garderoba. Apartament posiada instalację tzw."inteligentny dom". W cenie są 2 miejsca parkingowe + komórka lokatorska ok.4 m2.
Zapraszam do ogladania.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena6 000 000 zł
Cena / m2~ 27 280 zł
IDMIF13117
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaZbyszka Cybulskiego
Liczba pokoi5
Łazienki z WC3
Powierzchnia220 m2
Rok budowy2006
AgentMałgorzata Radecka
Tel+48 667 017 175
E-mailmalgorzata.radecka@miller-fukuda.pl

Kontakt