Opis nieruchomości

Apartament luksusowo wykończony z częścią mieszkalną i rekreacyjną.(własny basen,coffe bar,taras)
Nowoczesny budynek apartamentowy o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze i zróżnicowanej wysokości od 6 do 9 pięter . Wszystkie posiadają balkony a te na ostatnich piętrach duże tarasy z przepięknym widokiem na rozległą panoramę miasta. Wewnętrzny, zielony dziedziniec zapewnia mieszkańcom wygodę i poczucie prywatności, dzięki temu, że od ulicy Siennej zamknięty jest oryginalną, przeszkloną kordegardą. Południowa ekspozycja budynku zapewnia jego mieszkańcom maksymalne nasłonecznienie. Budynek cechuje wysoki standard wykończenia. Instalacje wewnętrzne zapewniają odbiór telewizji kablowej, dostęp do Internetu oraz pełną kontrolę osób wchodzących do budynku (wideofony). Budynek jest chroniony i monitorowany 24h/dobę.
Otoczenie
Zaletą mieszkania w samym Centrum jest brak uciążliwych dojazdów do pracy. Tutaj znajduje się największy warszawski dworzec kolejowy - Warszawa Centralna a w przyszłości przebiega druga linia metra (stacja „Rondo Daszyńskiego"). W bezpośrednim sąsiedztwie powstało największe w Europie centrum handlowo-rozrywkowe „Złote Tarasy". W pobliżu znajdują się: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, renomowane szkoły średnie, wyższe uczelnie oraz placówki rekreacyjno-sportowe.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena30 000 zł
IDMIF13137
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaSienna
Liczba pokoi6
Łazienki z WC3
Piętro8
Powierzchnia400 m2
Rok budowy2011
AgentDanuta Janik
Tel+48 667 025 029
E-maildanuta.janik@miller-fukuda.pl

Kontakt