EUR/PLN: 4.46 USD/PLN: 4.16 JPY/PLN: 3.65 (06-12-2016)

Mieszkanie do wynajmu - Warszawa, Mokotów, Ulica Śródziemnomorska

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Zdjęcie #1, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #2, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #3, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #4, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #5, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #6, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #7, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #8, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #9, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #10, Ulica Śródziemnomorska, Warszawa, Mokotów
  • ID: MIM112001
  • Cena czynszu: 5.000 PLN
  • Powierzchnia: 106 m²
  • Miasto: Warszawa
  • Dzielnica: Mokotów
  • Ulica: Śródziemnomorska

Agent: Małgorzata Miller-Fukuda
Tel: +48 (22) 331 07 86
E-mail: info@miller-fukuda.pl

Opis nieruchomości:

Efektowny, doskonale zaplanowany i wykończony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły apartament położony w kameralnym apartamentowcu zlokalizowanym w atrakcyjnej części Mokotowa. Ogrodzone, ładnie zagospodarowane i strzeżone osiedle, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, niski budynek i zaledwie jedno mieszkanie na piętrze to tylko niektóre atuty, którymi charakteryzuje się ta propozycja. Ponadto warto wspomnieć o bardzo dobrym węźle komunikacyjnym, zapewniającym łatwy i szybki dojazd do centrum, a także pozostałych części miasta zarówno dla poruszających się samochodem, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Do najważniejszych cech przedstawianego lokalu zaliczymy niewątpliwie bardzo funkcjonalny rozkład (wyraźny podział na część dzienną i prywatną), jasność, przestronność i dużą ilość szaf wnękowych. Mieszkanie to składa się z salonu, z którego mamy wyjście na duży balkon (ok. 12m2) oraz piękny, przeszklony taras (ok.30m2) mogący pełnić rolę ogrodu zimowego, jadalni, w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni, trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby i przedpokoju. Do prezentowanego apartamentu przynależą dodatkowo dwa miejsca parkingowe w garażu zlokalizowanym pod przedmiotowym budynkiem. Ich wynajęcie wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 250zł/m-c za miejsce). W mieszkaniu tym odnajdziemy niezbędny sprzęt RTV i AGD (telewizor, kino domowe, lodówka, zamrażarka, płyta elektryczna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, okap, pralka). Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłatę za prąd. Czynsz administracyjny, zawierający zaliczki na poczet zużytej wody oraz centralnego ogrzewania, opłacany jest przez Właściciela tego lokalu. Mieszkanie to, na żywo prezentuje się znacznie lepiej niż na załączonych zdjęciach. Polecam i zapraszam do oglądania.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Agencja Miller-Fukuda Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko

E-mail

Telefon