EUR/PLN: 4.46 USD/PLN: 4.16 JPY/PLN: 3.65 (06-12-2016)

Mieszkanie do wynajmu - Warszawa, Mokotów, Ulica Dolna

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Zdjęcie #1, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #2, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #3, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #4, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #5, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #6, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #7, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #8, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #9, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #10, Ulica Dolna, Warszawa, Mokotów
  • ID: MIM117786
  • Cena czynszu: 8.500 PLN
  • Powierzchnia: 141 m²
  • Miasto: Warszawa
  • Dzielnica: Mokotów
  • Ulica: Dolna

Agent: Małgorzata Miller-Fukuda
Tel: +48 (22) 331 07 86
E-mail: info@miller-fukuda.pl

Opis nieruchomości:

Apartament 140 m2 z kominkiem, w kamienicy z 1938 roku na Mokotowie, w pobliżu Parku Morskie Oko. ~Apartament z oknami na trzy strony świata (wschód, zachód, północ) znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze kamienicy i powstał w wyniku adaptacji i nadbudowy poddasza w 2007 roku. Niestandardowa wysokość 3-4,5 m, duże powierzchnie oraz podział na część dzienną (salon kominkowy z częścią kuchenną, gabinet, łazienka, garderoba) i prywatną (2 sypialnie, łazienka, pralnia) to niewątpliwe zalety tego lokalu, jedynego na piętrze. Garderoba z oknem może być zmieniona na dodatkowy pokój. Apartament wykończono z dbałością o detale, używając wysokiej klasy materiałów i sprzętów, na podłogach znajduje się parkiet dębowy i bambusowy oraz gres. Lokal wyposażony jest w niezależny węzeł ciepłej wody i centralnego ogrzewania, stację uzdatniania wody (filtr mechaniczny, lampa UV, zmiękczacz wody) oraz wszystkie instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Do apartamentu przynależy pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na tym samym piętrze oraz miejsce parkingowe na terenie wewnętrznego, zamykanego dziedzińca (domofon, brama, monitoring) . Mieszkanie ciche jak na swoją lokalizację przy skrzyżowaniu ulic Konduktorskiej i Dolnej, kamienica po generalnym remoncie elewacji i wszystkich instalacji wewnątrz budynku. ~Okolica z pełną infrastrukturą miejską: sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, szpital oraz z terenami rekreacyjno-wypoczynkowymi: Park Morskie Oko, Park Łazienkowski, kompleks sportowo-rekreacyjny Warszawianka (Park Wodny, korty tenisowe, fitness). Dogodne połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy: tramwaj, autobus oraz metro – Stacja Racławicka (1,5 km).~Rozkład pomieszczeń i ich metraż w załączonym rzucie apartamentu. ~~Polecam i zapraszam do oglądania!

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Agencja Miller-Fukuda Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko

E-mail

Telefon