EUR/PLN: 4.46 USD/PLN: 4.16 JPY/PLN: 3.65 (06-12-2016)

Mieszkanie do wynajmu - Warszawa, Ursynów, Ulica Stefana Dembego

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Zdjęcie #1, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #2, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #3, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #4, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #5, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #6, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #7, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #8, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #9, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #10, Ulica Stefana Dembego, Warszawa, Ursynów
  • ID: MIM118018
  • Cena czynszu: 4.000 PLN
  • Powierzchnia: 95 m²
  • Miasto: Warszawa
  • Dzielnica: Ursynów
  • Ulica: Stefana Dembego

Agent: Małgorzata Miller-Fukuda
Tel: +48 (22) 331 07 86
E-mail: info@miller-fukuda.pl

Opis nieruchomości:

Jasne, funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie na Kabatach (osiedle Nordic Star). ~Umeblowane.~~Idealne dla aktywnej rodziny z dziećmi. ~Obecnie jest wynajęte - teoretycznie do końca kwietnia.~~~Na wewnętrznym patio jest plac zabaw, a bliskość Lasu Kabackiego wręcz wymusza aktywny wypoczynek.~Można co weekend organizować rodzinne zawody w pływaniu, joggingu albo wycieczki rowerowe, zwłaszcza, że sklep z rowerami jest dosłownie za rogiem. ~ ~Kabaty to świetna okolica do mieszkania. ~Przede wszystkim cicha i zielona, a na dodatek doskonale skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami.~Do stacji metra Kabaty jest 10 minut spacerem. Można też podjechać autobusem (nr 192 i nr 166), nocnym też. ~~Mieszkanie składa się z dwóch poziomów i zostało wyremontowane w 2014 roku (zdjęcia).~~Poziom pierwszy (IV piętro) to:~+ przestronny salon z wydzieloną częścią jadalną (w zależności od nastroju można z niego wyjść na taras lub balkon),~+ bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny,~+ przytulna sypialnia z wyjściem na taras, ~+ niewielka łazienka oraz~+ przedpokój, z którego na piętro prowadzą ładne schody.~~Kuchnia jest wyposażona w markowy sprzęt AGD. Jest w niej duża powierzchnia blatów roboczych, płyta grzewcza, okap, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka. Elegancji dodaje jej granitowa ściana.~~Poziom drugi (V piętro) można określić jako królestwo kobiet. ~Dwie sypialnie (duża i mała), każda z garderobą i pomniejszymi szafami, wspomagane gustowną łazienką, w której znajduje się wanna z opcją prysznicową olśni niejedną młodą lub starszą damę.~~Możliwe, że przestrzenią dla kreatywności i odpoczynku mężczyzn (oprócz tarasów) będą przynależne do mieszkania: komórka lokatorska i miejsce postojowe w garażu.~~Okna mieszkania wychodzą na północ i południe, a jeden z tarasów niższego poziomu na zachód.~Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Sąsiedztwo ciche i spokojne. ~~W bliskiej okolicy znajduje się duża ilość punktów usługowych, sklepów różnego rodzaju, przedszkole, 3 szkoły podstawowe (w tym amerykańska), szkoła tańca, basen, klub nurkowy, kościół, przychodnia, a do restauracji można niemal pójść w kapciach (jak ktoś się zapomni). ~~Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny przyjaznego miejsca do życia - zadzwoń już dziś. ~To mieszkanie czeka właśnie na Was.~Obejrzyj, poczuj się jak w domu i zostań na dłużej.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Agencja Miller-Fukuda Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko

E-mail

Telefon