EUR/PLN: 4.46 USD/PLN: 4.16 JPY/PLN: 3.65 (06-12-2016)

Mieszkanie do wynajmu - Warszawa, Mokotów, Ulica Wiktorska

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Zdjęcie #1, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #2, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #3, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #4, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #5, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #6, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #7, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #8, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #9, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #10, Ulica Wiktorska, Warszawa, Mokotów
  • ID: MIM118987
  • Cena czynszu: 5.900 PLN
  • Powierzchnia: 80 m²
  • Miasto: Warszawa
  • Dzielnica: Mokotów
  • Ulica: Wiktorska

Agent: Małgorzata Miller-Fukuda
Tel: +48 (22) 331 07 86
E-mail: info@miller-fukuda.pl

Opis nieruchomości:

Do wynajęcia elegancki cichy trzypokojowy apartament o powierzchni 79,5 m2 kompletnie umeblowany i wyposażony. W kuchni jest lodówka z zamrażarką, płyta indukcyjna, pochłaniacz, zmywarka, barek. W salonie tv, system kina domowego. Dodatkowo na wyposażeniu jest pralka i sprzęt sprzątający. Oczywiście jest kablówka, wi-fi i telefon stacjonarny.
~Apartament znajduje się na 4 piętrze w nowoczesnej kamienicy na Górnym Mokotowie 100 m od stacji metra Racławicka.
~Kamienica ma recepcję z portierem, monitoring, windę, a śmietnik w garażu (nie trzeba wychodzić na zewnątrz).
~Na lokal składają się: przedpokój połączony z salonem i kuchnią, 2 pokoje: sypialnia z garderobą i własną łazienką z wanną (to raczej pokój kąpielowy) oraz gabinet z dużą szafą i dodatkową rozkładaną sofą, a także hol z szafą gospodarczą i druga łazienki z prysznicem. Z salonu jest wyjście na duży balkon rozciągający się wzdłuż prawie całego apartamentu.
~W całym apartamencie podłoga jest z ciemnego drewna egzotycznego, w łazienkach terakota.
~W jednym pokoju/gabinecie wykładzina.
~Dodatkowo do dyspozycji jest wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
~Apartament położony jest od strony ulicy, okna w kierunku północno-wschodnim, dzięki czemu latem jest chłodno (lokal nie jest przesadnie naświetlony lecz wystarczająco słoneczny), zimą bardzo ciepły. Ulica Wiktorska jest boczna i jednokierunkowa, więc jest bardzo cicho, a położenie komunikacyjnie jest bardzo atrakcyjne.
~W bezpośrednim sąsiedztwie poczta, urząd miejski, wiele restauracji, kawiarni i sklepów.
~Dojście do metra to 2 min.
~Cena + prąd + ewentualna dopłata do wody i c.o. Internet i kablówka indywidualne umowy na najemcę. Wymagana kaucja dwumiesięczna.
~WOLNY od 01.06.2015r., ale można już oglądać !!!
~
~
~

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Agencja Miller-Fukuda Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko

E-mail

Telefon