EUR/PLN: 4.46 USD/PLN: 4.16 JPY/PLN: 3.65 (06-12-2016)

Mieszkanie do wynajmu - Warszawa, Mokotów, Ulica Czerniowiecka

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Zdjęcie #1, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #2, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #3, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #4, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #5, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #6, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #7, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #8, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #9, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów Zdjęcie #10, Ulica Czerniowiecka, Warszawa, Mokotów
  • ID: MIM119128
  • Cena czynszu: 5.000 PLN
  • Powierzchnia: 70 m²
  • Miasto: Warszawa
  • Dzielnica: Mokotów
  • Ulica: Czerniowiecka

Agent: Małgorzata Miller-Fukuda
Tel: +48 (22) 331 07 86
E-mail: info@miller-fukuda.pl

Opis nieruchomości:

Na wynajem luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 70 m2 w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie, os. Ksawerów, w pobliżu dwóch stacji metra .~Rok budowy: 2004. ~~Mieszkanie zaprojektowane na indywidualne zamówienie przez znanego warszawskiego architekta. Wykończone z dużą dbałością o szczegóły, wysokiej jakości materiałami. Wystrój i umeblowanie mieszkania nadają mu niepowtarzalny styl, dający poczucie komfortu i luksusu. Mieszkanie całkowicie umeblowane.~Mieszkanie składa się z:~- salonu z balkonem z widokiem na olbrzymie drzewo, którego zielone liście sprawiają, że czujemy się jak byśmy byli w parku;~- otwartej kuchni z balkonem francuskim; do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt AGD;~- sypialni z podwójnym łóżkiem, przestronną garderobą i balkonem francuskim, wychodzącym na wewnętrzne patio;~- pokoju kąpielowego z dużą wanną, kabiną prysznicową i zabudowaną pralką;~- dużego przedpokoju z licznymi szafkami.~Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu. ~~W budynku znajduje się recepcja wykończona granitem i piaskowcem oraz i elegancki hall wejściowy z kanapami i fotelami dla gości.~Na parterze restauracja, winiarnia, sklep spożywczy.~~Bardzo dobra komunikacja: liczne tramwaje, autobusy. Metro Wilanowska i Wierzbno w odległości ok. 1 km (10 min. pieszo). Do centrum ok. 6 km.~~W pobliżu Parki Królikarnia i Arkadia, Galeria Mokotów, basen Warszawianka.~~Polecam!

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Agencja Miller-Fukuda Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko

E-mail

Telefon