EUR/PLN: 4.46 USD/PLN: 4.16 JPY/PLN: 3.65 (06-12-2016)

Mieszkanie do wynajmu - Warszawa, Ursynów, Ulica Wokalna

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Zdjęcie #1, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #2, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #3, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #4, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #5, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #6, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #7, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów Zdjęcie #8, Ulica Wokalna, Warszawa, Ursynów
  • ID: MIM119545
  • Cena czynszu: 2.200 PLN
  • Powierzchnia: 50 m²
  • Miasto: Warszawa
  • Dzielnica: Ursynów
  • Ulica: Wokalna

Agent: Małgorzata Miller-Fukuda
Tel: +48 (22) 331 07 86
E-mail: info@miller-fukuda.pl

Opis nieruchomości:

Stacja metra URSYNÓW mieszkanie po generalnym remoncie umeblowane nowymi meblami IKEA. ~~2 osobne pokoje 20 i 10 m2. W oddzielnej kuchni z oknem nowe szafki, nowa lodówka, schowana w zabudowie pralka i kuchenka z piekarnikiem. ~~Całkowicie nowa łazienka z wanną.~~W większym pokoju wyjście na balkon ok. 3 m2. Wszystkie okna na południowy zachód.~~Cena uwzględnia czynsz do administracji. Dodatkowo płatne tylko media wg. zużycia (prąd, woda).

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Agencja Miller-Fukuda Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko

E-mail

Telefon