do sprzedaży

Opis nieruchomości

Jeżeli cenisz sobie spokój i lubisz odpoczywać po ciężkich dniach z dala od zgiełku to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. W okolicy urokliwy Park Znicza, w którym mogą przyjemnie spędzić czas zarówno rodzice z dziećmi jak i miłośnicy joggingu.
W okolicy także Centrum Handlowe Gocław, Promenada, przedszkole, szkoła, liczne punkty handlowo-usługowe.
Nieruchomość położona na pięknym, zielonym osiedlu. Atutem osiedla jest kameralność oraz przyjazne sąsiedztwo. Mieszkanie mieści się na najwyższym, czwartym piętrze w bloku z 1992 roku, który niedawno był odnowiony oraz docieplony. To przytulne, dwupokojowe mieszkanie jest bardzo dobrze rozplanowane. Odrębny pokój jest idealnym miejscem na odpoczynek natomiast drugie pomieszczenie z niewielkim prześwitem na kuchnię sprawia, że mieszkanie jest przestronne. Dla miłośników delektacji poranną kawą na świeżym powietrzu jest balkon z widokiem na osiedlową zieleń.
Na powierzchnię mieszkania składają się: pokój dzienny (13,1m2), sypialnia (9,4m2), kuchnia (4,2m2), przedpokój (4,1m2) oraz balkon (4,13m2). Dodatkową dogodność stanowi duża piwnica lokatorska.
Propozycja idealna dla inwestora, całkowity czynsz z zaliczkami to jedyne 350 zł.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszam na prezentację.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena 285 000 PLN
Cena / m2 8 150 PLN
ID MIM124536
Miasto Warszawa
Dzielnica Praga-Południe
Ulica Ostrobramska
Piętro 5
Powierzchnia 35 m2
Rok budowy 1992
Agent Małgorzata Miller-Fukuda
Tel +48 (22) 331 07 86
E-mail info@miller-fukuda.pl

Kontakt