Opis nieruchomości

Szukasz komfortowego mieszkania dla siebie i rodziny? Marzy Ci się mieszkanie, w którym możesz odpocząć ale również popracować? Uwielbiasz poczucie wolności i przestrzeni? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!
MIESZKANIE:
Mieszkanie ma 140 m/2 i zajmuje jedno z dwóch lokali na drugim piętrze siedmiopiętrowego budynku. Rozkład mieszkania jest dwustronny, dzięki czemu o każdej porze dnia i roku będziesz czuł się w nim bardzo komfortowo, niczym w luksusowym apartamencie. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Lokal ma otworzoną przestrzeń na salon
i kuchnię - serce mieszkania - jest to idealne miejsce na chwilę wytchnienia po ciężkim dniu pracy przy filiżance gorącej kawy. Za salonem jest wydzielone miejsce na gabinet. Z kuchni korytarzem można dostać się do części nocnej. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, dający możliwość dowolnej aranżacji zgodnie z własnymi upodobaniami.
OSIEDLE I LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się przy ulicy Sieleckiej, w dzielnicy Mokotów. Położenie osiedla sprawia, że mieszkanie jest oazą ciszy i spokoju, a sąsiedztwo Królewskich Łazienek czyni to miejsce bardzo wyjątkowym. W budynku całodobowa ochrona wraz z portiernią.
Jest to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdego, również ze względu na świetną komunikację miejską oraz bogatą ofertę lokali usługowych i instytucji publicznych.
GARAŻ:
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, do którego zjeżdża się windą.
OPŁATY:
Czynsz administracyjny wynosi 1500 zł miesięcznie, jest w nim ujęta ciepła oraz zimna woda, ogrzewanie, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych oraz miejsc postojowych, więc jedynym dodatkowym, comiesięcznym kosztem, poza nim są opłaty za prąd oraz internet.
DLACZEGO WARTO?
Niewątpliwym atutem mieszkania jest przestrzeń 140m/2, którą można zupełnie dowolnie zaaranżować. Wizualizacja nieruchomości przedstawia rzeczywisty obraz wykończenia wnętrza.
Zapraszam do oglądania mieszkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 050 000 zł
Cena / m2~ 7 500 zł
IDMIM124638
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaSielecka
Piętro3
Powierzchnia140 m2
Rok budowy1990
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt