Opis nieruchomości

:: Krótko:
Eko Park, 3 pokoje, balkon z widokiem na zieleń. Przestronne i wygodne.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z dzieckiem. Dla pary. Dla lubiących bliskość miasta i Metro, po sąsiedzku z Polami Mokotowskim.

:: Atuty?
Lokalizacja, funkcjonalność, możliwość dostosowania do twoich potrzeb.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Lubisz Eko Park. Komfort życia codziennego, łatwy dostęp do Metro i tramwaju. Biegasz głównie po parku - Pole Mokotowskie to twoje ulubione miejsce. Wbiegasz do parku już po kilku minutach od wyjścia z domu. Wracając robisz zakupy w doskonale zaopatrzonych delikatesach ekologicznych.
Wchodzisz do domu, zostawiając ubrania w podręcznej wnękowej szafir. Przestronna część dzienna jest tym czego oczekujesz. Z okien kuchni patrzysz wprost na zieleń ogrodów działkowych, podobnie jak z salonu oraz balkonu.
W drugiej części mieszkania, znajdujesz twoją sypialnię z pojemną szafą na całą długość ściany oraz sypialnię dziecięca (może zostać pusta, lub z łóżkiem 140  cm). Łazienka z wanną oraz szybą prysznicową w połączeniu z podwójną zlewem, spełnia w zupełności twoje oczekiwania. W prywatnej części hallu swoje miejsce znalazło także pomieszczenie gospodarcze - perfekcyjne miejsce na wszystkie drobiazgi, walizki itp.

:: Co w okolicy?
Dokładnie wszystko, czego potrzeba do wyjątkowo komfortowego funkcjonowania. To twoje ulubione miejsce na całym Mokotowie.

Jak z kosztami ?
3.900 zł + zaliczki na media (prąd, woda oraz ogrzewanie - ok. 250 zł). W hali garażowej wygodne miejsce parkingowe - opcjonalnie (płatne dodatkowo 300 zł).

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena3 900 zł
IDMIM124840
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Górny
UlicaJana Karola Chodkiewicza
Piętro3
Powierzchnia75 m2
Rok budowy2006
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt