Opis nieruchomości

Drogi kliencie!

Jeżeli szukasz mieszkania dla swojej drugiej połówki oraz dziecka na Sadybie, to dobrze trafiłeś.

Do zaoferowania mamy 69-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Konstancińskiej, 200m od Sadyba Best mall, jednak w cichym otoczeniu.

Dlaczego mieszkanie jest dla Was idealne?
Po pierwsze, mieszkając w tej lokalizacji Twoje dzieci będą miały blisko do przedszkola (są one bardzo liczne w tej okolicy), Szkoły Podstawowej czy Gimnazjum ale też prywatnej szkoły języka angielskiego lub boiska.

Po drugie - jeżeli poruszasz się autem to bardzo blisko znajduje się ulica Powsińska która za wjazdem na aleję Becka przechodzi w Czerniakowską a następnie popularną Wisłostradę skąd blisko w każde istotne miejsce Warszawy. W drugą stronę - znajdziesz wjazd na aleję Wilanowską.

Po trzecie - Pokoje 13 i 11 m2 są chyba idealne na sypialnię dla rodziców i dziecka bądź 2ch młodszych dzieci. 10,5m2 w kuchni to nie mało a 21metrowy salon z loggią pozwoli spokojnie spędzić dzień. W mieszkaniu znajdują się też Łazienka i toaleta a do wszystkich pomieszczeń wejdziemy z przedpokoju który ma powierzchnię 8m2.

Po czwarte, czego pewnie nie musimy pisać - Bliskość Sadyba Best Mall sprawia że nie musisz tracić czasu na dalekie wypady na zakupy. Chwilę zajmie ci kupienie artykułów spożywczych, ciekawych ubrań czy kwiatów kiedy będziesz ich potrzebować np. na imieniny krewnych.
Po piąte - dla osób lubiących spacery, polecamy Skwer Ormiański a dla tych którzy w ciepłe letnie dni lubią spędzić czas nad wodą, dobrą informacją będzie to, że w odległości 2 km znajduje się Jezioro Czerniakowskie.

W garażu podziemnym znajduje się miejsce postojowe płatne dodatkowo 20tyś zł.

WAŻNE! Oferta tylko dla klientów gotówkowych.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena609 000 zł
Cena / m2~ 8 700 zł
IDMIM124926
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Sadyba
UlicaKonstancińska
Piętro1
Powierzchnia70 m2
Rok budowy1995
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt