do sprzedaży

Opis nieruchomości

Funkcjonalne, rozkładowe, zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m2 na ogrodzonym, zielonym osiedlu na Ursynowie.

Budynek posadowiony w centralnym miejscu zielonego, ogrodzonego osiedla z placem zabaw, ławeczkami, miejscami do wypoczynku. Dużo ładnej i bujnej zieleni. Cisza.
Pełna infrastruktura - sklepy, restauracje i barki, szkoły, przedszkola oraz komunikacja miejska /w tym metro/ w odległości do 10 minut piechotą. Jednocześnie osoby ceniące sobie aktywne spędzanie czasu znajdą w pobliżu liczne tereny zielone. Bardzo dobra oferta dla rodzin z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i nastolatków.

Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. nad mieszkaniem stropodach.

Dwustronne, rozkładowe. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z oddzielną toaletą oraz podłużnego przedpokoju. Salon o pow. 19 m2 z wyjściem na duży balkon. Bardzo duża logia wzdłuż szerokość salonu. Obok pokój o powierzchni prawie 11 m2. Z drugiej strony przedpokoju kuchnia o powierzchni 10 m2, kolejny pokój o pow. prawie 12 m2. Trzy metrowa łazienka z prysznicem i pralką oraz oddzielna toaleta o powierzchni 2 m. Na podłodze zadbany i ładny parkiet. Do mieszkania przynależna jest piwnica o pow. ok. 4m2. Przed osiedlem obszerny parking dla mieszkańców.
Mieszkanie ma ustanowione Księgę Wieczystą.

Czynsz na cztery osoby wynosi 770 zł i zawiera wszelkie opłaty poza energią elektryczną /płatna wg wskazań licznika/.

Mieszkanie położone w zielonej części Kabat, znakomite połączenie z innymi częściami miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena 465 000 PLN
Cena / m2 7 270 PLN
ID MIM124962
Miasto Warszawa
Dzielnica Ursynów
Ulica Stefana Dembego
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 64 m2
Agent Małgorzata Miller-Fukuda
Tel +48 (22) 331 07 86
E-mail info@miller-fukuda.pl

Kontakt