do sprzedaży

Opis nieruchomości

 
Polecam do kupna dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 10tym piętrze w 10cio piętrowym budynku, składa się z dwóch pokoi po ok 16 i 10m2, kuchni ok 5m w prześwicie na większy pokój, łazienki z wanną i przedpokoju. Z większego pokoju wyjście na balkon, w sypialni mieści się duża szafa wnękowa. Mieszkanie doskonale doświetlone, okna skierowane na pd-zach, z panoramą Warszawy w tle Stadion Narodowy. Pokoje  do odświeżenia w  łazience i kuchni brak glazury i terakoty. Układ pomieszczeń pozwala ne optymalne wykorzystanie przestrzeni, możliwość otwarcia kuchni na większy pokój. Budynek i klatka schodowa zadbane, monitorowane co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Do lokalu przynależy piwnica.

 Bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy, liczne autobusy i tramwaje, w pobliżu kilka dużych sklepów, szkoły, przedszkola, banki, apteka, kościół, siłownia, fitness. Nieopodal znajduje się Park Skaryszewski będący jedną z największych zielonych enklaw stolicy.

Propozycja dobra zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja "pod wynajem".

Zapraszam do współpracy.
 .

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena 290 000 PLN
Cena / m2 7 640 PLN
ID MIM125002
Miasto Warszawa
Dzielnica Praga-Południe
Ulica Międzynarodowa
Piętro 11
Powierzchnia 38 m2
Rok budowy 1975
Agent Małgorzata Miller-Fukuda
Tel +48 (22) 331 07 86
E-mail info@miller-fukuda.pl

Kontakt