Opis nieruchomości

Kameralne osiedle niskich bloków, zatopionych w zieleni, zlokalizowane na dolnym Mokotowie. (Wybudowane w latach 80-tych dla prominentów słusznie minionej epoki) To niewiarygodne, ale pod dom podchodzą sarny.
Jednocześnie do centrum 10 min, świetne połączenie ze wszystkimi dzielnicami trasą Siekierkowską i Wisłostradą.
Mieszkanie zlokalizowane na parterze, z każdego okna widok na zieleń. Funkcjonalny układ wnętrza. obszerny hall z wydzieloną garderobą płynnie przechodzi w część dzienną: przestronny salon, z którego jest wejście do oddzielnej, widnej kuchni, zabudowanej szafkami, tworzącymi ciąg w kształcie litery U. Z salonu wyjście na balkon.
Mieszkanie uzupełniają dwie sypialnie, jedna z wbudowaną na stałe biblioteką, oraz łazienka i oddzielne WC. Mieszkanie dobrze utrzymane, wymaga jedynie drobnej kosmetyki.
Bezpieczeństwo zapewnia instalacja alarmowa oraz okratowany balkon.
Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa, której staraniem odnowiono ostatnio klatkę schodową.
Mieszkanie idealnie ciche, świetnie skomunikowane, w pobliżu ul. Bernardyńska z całą infrastrukturą handlowo- usługową, dwa przystanki dalej centrum Sadyba Best Mall. Fantastyczne tereny spacerowo - rowerowe i rekreacyjne.

Uwaga możliwa zamiana na dwa małe 2 pokojowe, lub jedno w rozliczeniu.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena670 000 zł
Cena / m2~ 9 180 zł
IDMIM125063
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Stegny
UlicaStanisława Grzesiuka
Piętro1
Powierzchnia73 m2
Rok budowy1980
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt