Opis nieruchomości

Wyjątkowy, przestronny, luksusowy apartament o łącznej powierzchni 240 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy przy ul. Grzybowskiej 2. Jeśli pragniesz zamieszkać w jedynym takim miejscu w Warszawie a tym samym nie lubisz tracić czasu na długie dojazdy- jest to propozycja doskonała dla Ciebie. Oferta skierowana również do wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard życia, poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Lokalizacja w centrum Warszawy umożliwia sprawną komunikację wszystkimi środkami transportu. Kilka minut drogi do stacji metra Świętokrzyska. Dojazd do Dworca Centralnego zajmie około 3-5 minut. W najbliższej okolicy znajdują się liczne prestiżowe hotele, banki, restauracje a także punkty usługowe oraz Centrum Handlowe Złote Tarasy.

Apartament o łącznej powierzchni 232,2 m2 położony jest na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym z 2001 roku. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W budynku portiernia z ochroną, dwie windy a na parterze zlokalizowane są liczne kafejki oraz punkty usługowe.

Aranżacja apartamentu została znakomicie przemyślana. Spełnia kryteria najbardziej wymagającego Klienta chcącego zapewnić rodzinie poczucie bezpieczeństwa oraz nieskrępowania.

Przy wejściu do apartamentu w pierwszym holu jest zabudowana, duża szafa na okrycia wierzchnie oraz wejście do jednej z sypialni z łazienką. Następnie przez podwójne, przeszklone drzwi przechodzimy do rewelacyjnie doświetlonej, przestronnej części dziennej o powierzchni ok. 100 m2 - składającej się z salonu z wyjściem do oranżerii, biblioteki z wyjściem na loggię, gabinetu lub jadalni oraz wewnętrznego holu z toaletą dla gości.
Dwudziesto metrowa kuchnia z oknem, urządzona jest w stylu rustykalnym z miejscem na stół śniadaniowy, z pomieszczeniem gospodarczym oraz osobnym, widnym pokojem służącym obecnie jako lokum dla gosposi.
W części najbardziej oddalonej od salonu znajduje się duża sypialnia z łazienką oraz garderobą - całość o powierzchni ponad 50 m2.

Na podłogach parkiet oraz terakota najwyższej jakości. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda- wodociąg.

Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, grunt w użytkowaniu wieczystym. Całość posiada założoną KW.

Nieruchomość mająca niesamowity potencjał, z przeznaczeniem zarówno na cele mieszkalne jak również inwestycyjne - jako siedziba firmy.

Załączone wizualizacje przedstawiają propozycję aranżacji apartamentu w modnym obecnie stylu nowoczesnego loftu lub skandynawskim.

Polecam i zachęcam do zapoznania się z tą ofertą wyjątkowego apartamentu.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena3 900 000 zł
Cena / m2~ 16 810 zł
IDMIM125221
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaGrzybowska
Piętro6
Powierzchnia232 m2
Rok budowy2001
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt