do sprzedaży

Opis nieruchomości

Piękny, przestronny dom w cichej i malowniczej okolicy Lasu Kabackiego. IDEALNY POD PRZEDSZKOLE LUB ŻŁOBEK. Układ pokoi (sal) oraz szerokie korytarze i dwie kuchnie idealnie się nadają na takie cele.
Dom składa się z dwóch pięter, garażu na dwa samochody oraz piwnicy. Na pierwszym z nich znajduje się: kuchnia, salon z kominkiem, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze, garderoba, trzy sypialnie, oraz dwie łazienki. Drugie piętro obejmuje dwie garderoby, trzy łazienki a także cztery sypialnie, które mogą być również przeznaczone na bibliotekę lub gabinet. W piwnicy, której powierzchnia wynosi prawie 170 m? znajdziemy cztery pomieszczenia, oraz saunę. Całość znajduje się na ogrodzonej, pięknie zagospodarowanej, częściowo zalesionej działce o powierzchni 6400 m?-jedna z największych działek na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość bezpośrednio graniczy z Lasem Kabackim- świetnym miejscem do rekreacji i odpoczynku dla dzieci i dorosłych. W sąsiedztwie domu znajduje się renomowana szkoła międzynarodowa. Cicha i spokojna okolica z w sąsiedztwie luksusowych posiadłości zamieszkałych przez dyplomatów.

Istnieje również możliwość kupna domu z mniejszym terenem działki - 4400m2 za cenę 4 200 000 PLN.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena 5 200 000 PLN
Cena / m2 5 910 PLN
ID MIM125291
Miasto Warszawa
Dzielnica Ursynów
Ulica Jagielska
Powierzchnia 880 m2
Rok budowy 2000
Agent Małgorzata Miller-Fukuda
Tel +48 (22) 331 07 86
E-mail info@miller-fukuda.pl

Kontakt