Opis nieruchomości

:: Krótko:
Mokotów. Rezydencja Maltańska na Jazgarzewskiej. Wśród zieleni. 170,7m2*, 4 pokoje, 2 miejsca garażowe, komórka, balkon i taras.

:: Dla kogo?
Dla rodziny.
Dla osób, które szukają mieszkania z widokiem na zieleń w luksusowym wydaniu.

:: Atuty?
Lokalizacja. Widok. Częściowo wykończone - do szybkiego wprowadzenia.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Podjeżdżasz pod budynek i czujesz się jakbyś wyjechał z miasta, a przecież 7 minut wcześniej byłeś na Placu Trzech Krzyży. Cicho, zielono i kameralne jednorodzinne domy przy uliczce. Wchodzisz do budynku, mijasz recepcję, lobby wypełnione obrazami oraz zadbane, zielone patio za oknem.

Po wejściu do mieszkania masz przyjemne poczucie przestrzeni. Ogromny salon z kuchnią i wyjściem na rogowy taras, na który natychmiast kierujesz swoje kroki. Z tarasu z powrotem do salonu, ruszasz do sypialni, drugiej i już wiesz, że masz to, na czym najbardziej ci zależało. MUST-HAVE na twojej liście. Widok. Chcesz widzieć zieleń, kiedy się budzisz i kiedy jesz śniadanie, kiedy siadasz z laptopem na tarasie i kiedy stajesz w progu z walizkami, wprost z lotniska. Drzewa cię inspirują, a sąsiedzi w oknach denerwują. To mieszkanie katalogujesz więc jako inspirujące i relaksujące.

W tej chwili są tu 2 sypialnie, ale zgodnie z oryginalnym planem z łatwością powstanie jeszcze trzecia. Łazienki i toaleta są wykończone w wysokim standardzie, na ścianach położone gładzie, a w szufladzie czeka gotowy projekt architektoniczny. Przemyślisz jeszcze, czy z niego skorzystasz, a właściwie to nawet nie ty podejmiesz tę decyzję, tylko miła twemu sercu osoba. Upewniasz się więc szybko, że dla was obojga znajdzie się miejsce w garażu (i to na dwa całkiem szerokie pojazdy). Jest też komórka na kite’y i snowboardy. Wszystko w cenie.

Dopytujesz właściciela o sam budynek i dowiadujesz się, że jest tu zacne sąsiedztwo, siłownia, jacuzzi i sauna. I że jest to jedno z czterech najlepszych mieszkań w budynku. Wychodząc zauważasz jeszcze kątem oka, że mieści się tu Zakon Maltański.

:: Co w okolicy?
Park Sielecki, Morskie Oko i Arkadia. W promieniu 500m pełna infrastruktura.

:: Jak z komunikacją?
Przystanki tramwajowe i autobusowe na ulicy Chełmskiej i Sobieskiego, minutę od wyjścia z domu. Bezproblemowa komunikacja samochodem z resztą miasta.

* Podana powierzchnia 170,7m2 to pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych zgodnie z zapisem w KW.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena2 900 000 zł
Cena / m2~ 16 960 zł
IDMIM125366
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Dolny
UlicaJazgarzewska
Piętro3
Powierzchnia171 m2
Rok budowy2007
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt