Opis nieruchomości

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na poddaszu, jasne, ustawne, z dużymi możliwościami aranżacji. Cicha, spokojna i bezpieczna okolica, wokół zieleń. Wszędzie blisko.
Mieszkanie o powierzchni 79,5 mkw., w tym salon 24,3 mkw., dwa pokoje 16,7 mkw. i 11,2 mkw., jasna zamknięta kuchnia 13,2 mkw., łazienka z wc 4,4 mkw., przedpokój 9,9 mkw. W każdym pokoju i w kuchni okna połaciowe dostarczające dużo światła. W salonie i jednym z pokoi dodatkowe małe okna we wschodniej ścianie. Wysokość mieszkania od 1,4 m do 3,5 m. Piętro 4/4 bez windy. Telewizja kablowa, telefon, internet, domofon. Do kuchni doprowadzony gaz.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 3,4 mkw., a także stanowisko postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym. Miejsce postojowe płatne dodatkowo 15.000 zł.

Bezpieczne, zamknięte, strzeżone osiedle z zagospodarowanym zielenią patio. Rozbudowana infrastruktura społeczna (przedszkola, szkoły, baseny, hala sportowa, szkoła angielska, szkoły tańca, przychodnie lekarskie itp.), handel (Tesco, Lidl, wiele osiedlowych sklepików, bazarek ze świeżymi produktami i in.).

Dla korzystających z samochodu rozbudowana infrastruktura drogowa, a dla osób bez samochodu (szczególnie młodzież i wyjazdy do centrum, bądź do znajomych) idealna komunikacja (metro - dojście w 5 minut, autobusy, w tym nocne).

Doskonałe miejsce do wypoczynku po pracy (dużo zieleni, ścieżki rowerowe, las kabacki z parkiem kultury i miejscami do grillowania i na ognisko i z innymi atrakcjami).

Zapraszam do oglądania mieszkania.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena490 000 zł
Cena / m2~ 6 130 zł
IDMIM125440
MiastoWarszawa
DzielnicaUrsynów
UlicaRomualda Mielczarskiego
Piętro5
Powierzchnia80 m2
Rok budowy1996
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt