Opis nieruchomości

Prawdziwa Perła nieruchomości jeśli chodzi o lokalizację u zbiegu ulic Pl. Małachowskiego i Kredytowej. Mieszkanie w samym sercu Śródmieścia w zacisznym zaułku osłoniętym od zgiełku tętniącego życia miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Zachęta, Ogrodu Saskiego oraz ulicy Królewskiej z wyjątkowym widokiem na Hotel''Victoria'' aktualnie ''SOFITEL''.

Kamienica z 1959 roku, nagrodzona przez ''Życie Warszawy'. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 3,5 roku temu. Idealne pod inwestycję jak również na cele mieszkaniowe gotowe do wprowadzenia bądź z przeznaczeniem na biuro ew. gabinet/prestiżowa lokalizacja dla każdej firmy.

Opis pomieszczeń:
Pokój dzienny z aneksem o powierzchni ok.16m2, na podłodze terakota, ściany tynk strukturalny. Aneks kuchenny z zabudową kuchenną oraz sprzętem Agd. Sypialnia o powierzchni ok.13m2, na podłodze terakota, ściany tynk strukturalny, z szafą wnękową oraz z bezpośrednim wyjściem na ok.4m2 balkon.Łazienka o powierzchni ok. 4,5m2 z kabiną prysznicową. Przedpokój o powierzchni ok.3m2, na podłodze terakota, ściany tynk strukturalny. Mieszkanie posiada podwójne drzwi antywłamaniowe z zamkami z szyfrem/monitoring. Ekspozycja okien południowy-wschód. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ponad 2m2 w cenie 9000zł (dodatkowo).

Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji i świetnej komunikacji z'' zielonymi płucami'' miasta Ogrodem Saskim/miejsce wypoczynku i wszelkiej rekreacji. Obok mieści się znana Galeria''Zachęta'', Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Muzeum Etnograficzne, 400m Stare Miasto, Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydenta,Teatr Wielki. Wokół zabytki, piękna architektura, pełna życia okolica/romantyczne, klimatyczne kawiarenki, restauracje, puby, fitness kluby, baseny, ścieżki rowerowe, bliski kontakt z rzeką Wisłą, Centrum Kopernika, czytelnie, biblioteki, Centra Handlowe, Poczta Główna całodobowa, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, sklepy różnorodne etc/cała bogata infrastruktura.

Zapraszam serdecznie na prezentację, naprawdę warto!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena592 443 zł
Cena / m2~ 16 020 zł
IDMIM125495
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaKredytowa
Piętro5
Powierzchnia37 m2
Rok budowy1959
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt