Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie w ładnej i zielonej części Grochowa, położone blisko parku im. Polińskiego i w sąsiedztwie urokliwej ulicy Romeo i Julia. Stan mieszkania bardzo dobry, po generalnym remoncie kilka lat temu. Pokoje z oknami od strony południowo - zachodniej o powierzchni ok. 17, 12, 7 m2. Na podłogach parkiet. Z salonu wyjście na dużą loggie. Kuchnia oddzielna z oknem od strony zachodniej całkowicie urządzona (8,4 m2), na podłodze terakota. Łazienka (3,2 m2) wykończona glazurą i terakotą. Przedpokój (6 m2) , szafa w zabudowie, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Wszystkie media miejskie, instalacje po wymianie.

Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze małego kameralnego budynku z cegły z końca lat pięćdziesiątych. Budynek po remoncie, elewacja docieplona i odnowiona, Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu stacja kolejowa Olszynka Grochowska. oraz przystanki autobusów.
W budynku jest pralnia, wózkarnia a do mieszkania przynależy duża piwnica.

Czynsz z funduszem remontowym ok 480 zł. (bez zaliczek na wodę) Istnieje możliwość wynajęcia garażu (czynsz 85 zlotych).
Stan prawny nieruchomości - własność.
Oferta na wyłączność.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena359 000 zł
Cena / m2~ 6 910 zł
IDMIM125516
MiastoWarszawa
DzielnicaPraga-Południe
UlicaWspólna Droga
Piętro3
Powierzchnia52 m2
Rok budowy1959
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt