Opis nieruchomości

Proponuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej części Mokotowa.

Ulica Asfaltowa położona jest na terenie Starego Mokotowa. Usytuowana między Rakowiecką a Narbutta, zorientowana w kierunku północ - południe. Nie ma żadnych przecznic i jest jednokierunkowa, ruch dopuszczony jest wyłącznie w kierunku południowym (w kierunku Narbutta).

Nazwa uliczki związana jest z asfaltem, ponieważ była to pierwsza ulica asfaltowa na Mokotowie (pierwszą w Warszawie była ul. Mazowiecka), nastąpiło to na początku jej istnienia, czyli w 1910 roku. W 1916 roku znalazła się w granicach miasta.

Kamienica z 1932 roku. Budynek po termomodernizacji, wymianie instalacji oraz remontach klatek schodowych.
Nieruchomość zamknięta, ogrodzona, media miejskie,możliwość parkowania na zamykanym podwórku. W kamienicy jest również winda.

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, okna skierowane na zachód i wschód.
W pokojach parkiet dębowy, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Mieszkanie ma ogromny potencjał - możliwości aranżacyjne. Wysokość pomieszczeń 305cm. Piwnica około 3 m Prężnie działająca wspólnota, czynsz z zaliczkami oraz FR 700 zł.

Cicha część Mokotowa, wokół parki (Pola Mokotowskie, Park Morskie Oko, Park Dreszera), świetna komunikacja - Metro Pole Mokotowskie, tramwaje, autobusy. W sąsiedztwie szkoły, przedszkola, SGH, Politechnika Warszawska oraz wiele spokojnych kawiarenek. Pełna infrastruktura. Obecnie w lokalu biuro. Załączone do oferty zdjęcia pokazują możliwości nowej aranżacji mieszkania.

Zapraszam na prezentację.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena737 000 zł
Cena / m2~ 8 990 zł
IDMIM125534
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaAsfaltowa
Piętro1
Powierzchnia82 m2
Rok budowy1932
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt