Opis nieruchomości

Nowoczesny apartament 184,18 m2, 4 pokoje, przy Alei Wilanowskiej na osiedlu Ażurowych Okiennic.

Apartament dla ludzi szukających luksusowego miejsca do życia w ciszy i w otoczeniu zieleni a jednocześnie z doskonałą infrastrukturą i genialną komunikacją.

Apartament dla najbardziej wymagających, z kominkiem, 2 tarasami, wspaniałą otwartą przestrzenią tonącą w świetle padającym z ogromnych tafli okien wychodzących na zieleń rezerwatu i płynący pod oknami strumyk. Kuchnia z wyspą przenikająca się z jadalnią i salonem wysokimi na 3,2 m, gdzie beton komórkowy współgra z ciepłym fornirem, drewnem, pastelowymi barwami mebli i tworzy wnętrze, w którym natychmiast chce się zamieszkać.

Mieszkanie trójstronne - ekspozycja salonu na południowy-zachód, sypialni na północny-wschód, gabinetu na południowy-wschód.

Przestrzeń dzienna jest wyalienowana od przestrzeni prywatnej gdzie znajdziemy sypialnię z łazienką i sauną oraz sypialnię i gabinet z dedykowaną im drugą łazienką. Dwie duże, starannie zaprojektowane garderoby - jedna przy wejściu, druga w części prywatnej oraz WC dla gości dopełniają całości wnętrza, którego funkcjonalność i uroda nie mają sobie równych.

Apartament położony w kameralnym budynku o podwyższonym standardzie, gdzie znajduje się wyłącznie 12 luksusowych mieszkań. Osiedle zaprojektowane przez renomowaną pracownię JEMS Architekci w stylu zen, bez naziemnego ruchu samochodów. Komunikacja 3 osiami miasta - Wisłostradą, Sobieskiego, Puławską. Do stacji metra 2 przystanki autobusem. Kawiarnie i restauracje w pobliskim Wilanowie. Znakomita infrastruktura rekreacyjna - ścieżki rowerowe, fitness i baseny, korty tenisowe, stadnina.

W cenie 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska 6,87 m2.
Czynsz 1650 zł.
Własność ziemi pod budynkiem.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena3 290 000 zł
Cena / m2~ 17 880 zł
IDMIM125650
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaAleja Wilanowska
Piętro2
Powierzchnia184 m2
Rok budowy2015
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt