Opis nieruchomości

Jeśli szukasz 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania z oddzielną kuchnią dla siebie, rodziny, a ważna jest dla Ciebie dobra infrastruktura, dogodny dojazd do centrum Warszawy, a do tego cenisz bliskość przyrody, ta ofert jest właśnie dla Ciebie.

Mieszkanie dwustronne, znajduje się na pierwszym piętrze przy ul. Indiry Gandhi 35 z wejściem i oknami od ulicy Polskie Drogi 15.
Blok położony jest na terenie zamkniętego, monitorowanego i strzeżonego osiedla. Atutem jest przygotowanie infrastruktury dla niepełnosprawnych - podjazd pod klatkę, dwie windy, możliwość swobodnego wyjścia na wewnętrzne patio, dzięki temu że mieszkanie od strony kuchni i salonu jest na poziomie parteru.

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Na powierzchni 57,13m2 zostały wygospodarowane:
- salon z wyjściem na balkon (18,40m2)
- sypialnia (15m2)
- oddzielna kuchnia (12,20m2)
- łazienka (4,50m2)
- przedpokój (7m2)

Mieszkanie wita nas ustawnym przedpokojem z szafą wnękową. Po prawej stronie oddzielna i funkcjonalnie wyposażona kuchnia z niezbędnym sprzętem AGD oraz meblami w zabudowie. Dalej ustawny salon z wyjściem na przestronny balkon (6,5m2). Na podłodze panele. Istnieje możliwość połączenia kuchni z salonem, dzięki czemu zyskamy pomieszczenie o powierzchni ponad 30m2. Na lewo od korytarza znajduje się przytulna sypialnia z kompletem mebli: komodą, wygodnym łóżkiem i szafą. W łazience jest kabina prysznicowa, całość wyłożona płytkami w jasnych, stonowanych barwach. Możliwość pozostawienia niektórych mebli po wcześniejszym uzgodnieniu.

Blok sąsiaduje z zielonym otoczeniem Lasu Kabackiego i licznych parków, idealnym na wypoczynek i rekreację na świeżym powietrzu.
100 metrów od budynku znajdują się przystanki autobusowe, skąd w 6 min dojedziemy do Metra Imielin. 15 minut spacerem i jesteśmy w Lesie Kabackim. Już niedługo szybki dojazd do innych dzielnic i świetne połączenie z całą Europą dzięki trasie południowej obwodnicy, wpłynie na wzrost wartości tej nieruchomości.
W pobliżu ponadto liczne sklepy, restauracje, banki, baseny, kino, Centrum Sportu Arena.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym na poziomie 0 - płatne dodatkowo 20 tys zł.

Miesięczny czynsz eksploatacyjny wynosi tylko 458 zł (w tym zaliczki, fundusz remontowy oraz opłaty za garaż). Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą wolne od obciążeń.

Oferta godna polecenia dla Ciebie, młodych aktywnych ludzi, pracowników korporacji, rodzin i ze względu na przystosowanie budynku również dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszam do umówienia terminu prezentacji mieszkania. Gorąco polecam.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena468 000 zł
Cena / m2~ 8 220 zł
IDMIM125804
MiastoWarszawa
DzielnicaUrsynów
UlicaIndiry Gandhi
Piętro2
Powierzchnia57 m2
Rok budowy2005
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt