Opis nieruchomości

5-cio pokojowe komfortowe mieszkanie 3 minuty spacerem od metra Natolin!
Idealne dla rodziny z 3 dzieci, lub gdy potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia, np. na gabinet.

LOKALIZACJA

Komisji Edukacji Narodowej 54. Trzy minuty spacerem do metra Natolin, nieopodal pętli autobusowej. W pobliżu wszystkie miejskie wygody - liczne restauracje, szkoły, przedszkola, centra handlowe.

BUDYNEK i PODWÓRKO (niezwykle przyjazne dzieciom!)

Zbudowane w 2003 r. osiedle skupia dwa budynki na jednej działce - słynne wysokie ursynowskie 'jajo' oraz drugi, w którym znajduje się przedmiotowe mieszkanie.

Mieszka tu dużo rodzin z dziećmi w różnym wieku. Teren jest ogrodzony i na stałe monitorowany przez ochronę. W sezonie wiosenno-letnim kwitnie życie towarzyskie - dzieciaki bawią się ze sobą, jeżdżą na rowerach; podwórko ma również własne boisko do piłki nożnej. Obecnie na podwórku odbywa się montaż siłowni zewnętrznej.

MIESZKANIE

Oryginalnie 4 pokoje zostały przerobione na 5 - dzięki temu jest to przestrzeń idealna dla rodziny z trójką dzieci. Lub też dodatkowy pokój może pełnić funkcję gabinetu czy pokoju gościnnego.

Duży salon (ok 25m2) jest połączony z kuchnio-jadalnią. Nie jest to klasyczny aneks kuchenny - część robocza kuchni jest schowana, ale jednocześnie jest przejście do kuchni z salonu. Kuchnia jest nowa - remont zrobiony w 2013 r.

Największa sypialnia (ok 17m2) ma dużą zabudowaną szafę. Dodatkowa zabudowana szafa znajduje się w przedpokoju oraz w holu przy wejściu.

W całym mieszkaniu drewniane panele (dąb).

Po obydwu stronach mieszkania przez całą jego długość biegną dwa duże balkony (zobacz plan)

WIDOK

Z salonu, kuchni oraz największej sypialni widok jest na blok (KEN 52) - jest to strona południowa; z mniejszych sypialni widok jest na podwórko - strona północna.


PIWNICA I GARAŻ

Do lokalu przynależy piwnica (ok 6m2). Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym są dodatkowo płatne pln 50.000.

STAN PRAWNY I OPŁATY

Pełna własność z księgą wieczystą. Miesięczny czynsz wraz z zaliczkami na media około pln 1100.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 020 000 zł
Cena / m2~ 9 540 zł
IDMIM126001
MiastoWarszawa
DzielnicaUrsynów
UlicaAleja Komisji Edukacji Narodowej
Piętro8
Powierzchnia107 m2
Rok budowy2003
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt