Opis nieruchomości

Do sprzedania dom o powierzchni 217,4 mkw, zlokalizowany na Zaciszu (Targówek). Dom wybudowany w 1981 roku i gruntowanie wyremontowany w 2014 roku (dobudowa niezależnego piętra, ocieplenie całego domu, wymiana instalacji, wymiana przyłączy mediów).

Dom można bez problemu podzielić na dwa niezależne mieszkania. Dom może służyć zarówno jako wygodny dom dla większej rodziny, jak i dom na działalność gospodarczą czy siedzibę firmy.

Na parterze znajduję się:
- Przestronny salon z wyjściem do ogrodu;
- Widna kuchnia;
- Trzy sypialnie, dwie z nich obecnie służą za gabinety;
- Łazienkę z wanną;
- WC;
- Schowek;
- Hall,
Pierwsze piętro:
- Trzy sporych rozmiarów sypialnie;
- Garderoba z oknem;
- Garderoba;
- Łazienka z wanną;
- WC;
- Pomieszczenie gospodarcze;
- Hall;

Dom posiada certyfikat "Energooszczędny dom", opłaty miesięczne to tylko 300 zł. Ogród o powierzchni 165 mkw został zaprojektowany przez architekta zieleni i posiada automatyczne spryskiwacze. Do domu przynależy wolnostojący garaż o powierzchni 16 mkw. Jest też miejsce postojowe na terenie posesji.

Dom stoi przy małej, cichej uliczce, stanowiącej dojazd do kilku domów, a wokół jest tylko zabudowa jednorodzinna. Wielkim plusem lokalizacji domu jest fakt, że za trzy lata w odległości tysiąca metrów od domu powstanie stacja metra "Trocka", a za 5 lat w odległości 150 metrów od nieruchomości będzie wejście do kolejnej stacji metra "Zacisze".

Dom znajduje się w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum miasta (pl. Bankowy)

Gorąco zachęcam do obejrzenia nieruchomości!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 500 000 zł
Cena / m2~ 6 920 zł
IDMIM126009
MiastoWarszawa
UlicaSowizdrzała
Powierzchnia217 m2
Rok budowy1981
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt