Opis nieruchomości

Jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się w sercu Dolnego Mokotowa o powierzchni użytkowej 75m2 (powierzchnia podłogi 84m2 !!).

BUDYNEK

Budynek z cegły z 1994r, usytuowany w głębi podwórka. Mieszkanie po remoncie i wymianie okien w 2012 r. Mieszkanie znajduję się na monitorowanym osiedlu. Do dyspozycji mieszkańców jest duże i czyste patio. Brak windy.

MIESZKANIE

Do dyspozycji domowników jest funkcjonalna i przestronna kuchnia z aneksem jadalnianym, który pozwoli na celebrowanie posiłków 4-5 osobowej rodzinie. W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie. W większej, głównej sypialni, znajduje się pojemna szafa. Niepowtarzalnego klimatu zapewniają okna dachowe, które wypełniają pomieszkanie naturalnym światłem. W sąsiedztwie znajduje się trzeci pokój, obecnie pełniący funkcję gabinetu. Mieszkanie dysponuję również dużą, jasną łazienką z obszerną wnęką na pralkę. Dopełnieniem całości jest jasny i przytulny salon balkonem, pozwalający na chwile relaksu dla całej rodziny.

LOKALIZACJA

Wyjątkowa lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta (ok.7km). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, markety oraz duże kompleksy rozrywkowe (Sadyba Best Mall) i sportowe. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Jeziorko Czerniakowskie.


PIWNICA I MIEJSCE POSTOJOWE

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5m2. Do lokalu nie ma przypisanego miejsca postojowego. Istnieje możliwość dokupienia miejsca garażowego (okresowo pojawiają się ogłoszenia z rynku wtórnego).

STAN PRAWNY I OPŁATY

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z uregulowanymi gruntami (w trakcie zakładania księgi wieczystej). Czynsz aktualnie wynosi 875 zł (3 osoby).

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena520 000 zł
Cena / m2~ 6 940 zł
IDMIM126012
MiastoWarszawa
UlicaBolesława Limanowskiego
Piętro5
Powierzchnia75 m2
Rok budowy1994
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt