Opis nieruchomości

Fantastyczne, dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie! Na dwie strony świata!
Posiada wszystko co cenne - świetną lokalizację, wysokość 280 oraz dębowy parkiet "w jodełkę". Idealne dla rodziny lub pary.

Nieruchomość mieści się na wysokim parterze, przy ul. Wandy, - w pobliżu Saskiej, Zwycięzców i Francuskiej, w wyremontowanym budynku z 1962r. Powierzchnia całkowita 50,62 m2. niski budynek z cegły, w bardzo dobrym stanie technicznym z nową elewacją, po ociepleniu oraz wymianie instalacji.
Układ pomieszczeń: salon (18m kw.), drugi pokój - z przeznaczeniem na pokój dziecięcy, sypialnię lub pokój do pracy ( 16,5m kw.), kuchnia z dużym oknem (6,5m kw.), łazienka (3m kw.), a także przedpokój z miejscem na zabudowę (7 m kw.).
Do wszystkich pomieszczeń prowadzą oddzielne drzwi z przedpokoju. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet, w kuchni i łazience - terakota. Łazienka po remoncie, wykończona glazurą, wyposażona w wannę. Z salonu - wyjście na dużą loggię, wszystkie okna PCV.
Mieszkanie wymaga niewielkiego odświeżenia.

Do mieszkania przynależy piwnica- 3 m kw. Wszystkie media miejskie. Miesięczny czynsz eksploatacyjny wynosi ok. 500 pln, w tym zaliczki oraz fundusz remontowy. Grunt uregulowany, pełna własność, KW.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, dojazd do Centrum zajmuje jedynie 12 minut. Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami.
Dużo zieleni, plac zabaw i cisza.... a w pobliżu gwarna Francuska, sklepy spożywcze, w sąsiedztwie przedszkole, szkoła.

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia w każdy wtorek.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena415 000 zł
Cena / m2~ 8 140 zł
IDMIM126099
MiastoWarszawa
DzielnicaPraga-Południe
UlicaWandy
Piętro1
Powierzchnia51 m2
Rok budowy1962
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt