Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 718 mkw. położona przy ul. Frezji w Radości (Warszawa-Wawer).

Działka jest zabudowana budynkiem gospodarczo-garażowym. Przyłącze wody, gazu oraz prądu na granicy działki. Nieruchomość leży na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symbolem planu MNE, przeznaczenie- zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących lub budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, usługi z zakresu: handlu detalicznego, biur, rzemiosła, zdrowia (z wyłączeniem szpitali), oświaty wyłącznie w formie lokali usługowych wydzielonych w budynkach mieszkalnych; przy czym powierzchnia użytkowa lokali usługowych nie może przekraczać 20% powierzchni całkowitej budynków.

Kameralna, cicha okolica. Dzielnica jest znana z właściwości klimatycznych i uzdrowiskowych (przypadło jej drugie miejsce w Eko-rankingu dzielnic Warszawy). Idealne miejsce do zamieszkania dla wielbicieli zieleni i życia bliskiego naturze. Dzięki bliskości Mazowieckiego Parku Narodowego jest szansa poczuć się jak w uzdrowisku. Najważniejsze zalety to bliskość lasu sosnowego i związany z nim mikroklimat, mniejsze natężenie hałasu w porównaniu do innych dzielnic Warszawy. Pełna infrastruktura (szkoły, sklepy, usługi). Radość jest bardzo dobrze skomunikowana pociągami Szybkiej Kolej Miejskiej i Kolej Mazowieckich z Warszawą Śródmieściem (dojazd do Centrum Warszawa w około 30 minut). Dodatkowym atutem komunikacyjnym będzie południowa obwodnica Warszawy.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena399 000 zł
Cena / m2~ 560 zł
IDMIM126352
MiastoWarszawa
DzielnicaWawer Radość
UlicaFrezji
Powierzchnia718 m2
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt