Opis nieruchomości

Jeśli szukacie Państwo zacisznego miejsca o niemal sielankowym klimacie a tym samym doskonałą infrastrukturą i z możliwością dojazdu do Śródmieścia w krótkim czasie, mam propozycję która Państwa na pewno zainteresuje.

Warszawa - Radość to jedna z najbardziej zielonych dzielnic miasta, z dużą ilością lasów i ścieżek spacerowych: to miejsce dla tych, którzy chcą osiedlić sie cichym i pięknym miejscu.

Mam do zaoferowania działkę leśną z prawem zabudowy o powierzchni 1813m2, zlokalizowanej przy ulicy Koszęcińskiej w , w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka prawie w kwadracie o wymiarach ok. 40 m (szerokość) x 45 m (długość) . Działka nieogrodzona. Dojazd drogą utwardzoną.

Dostępne wszystkie media: ujęcie wody - studnia głębinowa na działce, prąd i gaz do dociągnięcia z pobliskiej ulicy.
Stan prawny : własność.
Działka jest niezabudowana a tylko częściowo zalesiona - jest to jej niewątpliwy atut.

Działka znajduje się w okolicy o ekstensywnej zabudowie w pobliżu zaledwie kilku atrakcyjnych (willi) położonych w lesie.  
Do działki prowadzi bezpośrednio droga utwardzona. 
Zaletą tego miejsca jest urokliwy spokój z dala od zgiełku miasta. Bliskość komunikacji miejskiej (ok. 100 m - z ulicy Izbickiej) zapewnia m. in. szybki dojazd do kolejki SKM Radość (2km). Podróż samochodem do Trasy Siekierkowskiej nie zabiera więcej niż 15 min a do centrum Warszawy ok. pół godziny. Położenie zapewnia również szybki dostęp do planowanej południowej obwodnicy Warszawy.
W pobliżu znajduje się również nowoczesne centrum handlowe w Międzylesiu - dojazd w ciągu 10 min.
W pobliżu przystanki autobusowe (autobus z ulicy Izbickiej nr 161 i 213) oraz stacja SKM Radość. W zasięgu niespełna 5-10 minut samochodem szkoła, przedszkole, centrum handlowe, restauracje, korty do tenisa/ squasha, basen itd.

Dla nieruchomości została wydana (i pozostaje aktualna)decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu zgodnie z którą działka posiada przeznaczenie na budownictwo jednorodzinne indywidualne. Działka posiada również wydaną decyzję o zgodzie na częściowe wyłącznie z produkcji leśnej (co umożliwia jej natychmiastową zabudowę).
Pierwsze trzy z załączonych zdjęć przedstawiają wizualizację przykładowego domu jakim można zagospodarować nieruchomość zgodnie z warunkami uzyskanej decyzji o warunkach zabudowy. Wystarczy odrobinę pomysłu aby stworzyć wspaniałe miejsce do powrotu miłego każdego dnia.


Zapraszam do kontaktu i prezentacji.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena850 000 zł
Cena / m2~ 470 zł
IDMIM126383
MiastoWarszawa
UlicaKoszęcińska
Powierzchnia1813 m2
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt