Opis nieruchomości

:: Krótko: Mokotów Park, ul. Bernardyńska, system inteligentnego domu, wysoki standard, 3 pokoje, 64 m2, 2 stanowiska w garażu podziemnym, komórka lokatorska.

:: Dla kogo?
Dla wymagającej pary, dla rodziny z dzieckiem. Dla ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania na równi z jakością wykończenia.

:: Atuty?
System inteligentnego domu, wysoka jakość wykończenia, jasna przestrzeń, piękna sypialnia, wygodna i widna kuchnia, 2 miejsca garażowe, komórka lokatorska.

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Szukasz nowoczesnego mieszkania w lokalizacji łączącej bliskość miasta i jednocześnie terenów zielonych? Oto urządzony w wysokim standardzie apartament w osiedlu Mokotów Park położonym w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego na Dolnym Mokotowie.

Piękne 3 pokoje wykończone wysokiej jakości materiałami. Całość wyposażona w system inteligentnego domu, który obejmuje sterowanie żaluzjami, oświetleniem i ogrzewaniem. Pozwala to do minimum ograniczyć przyszłe rachunki.

Część dzienną stanowi narożny salon. Dzięki temu jest doskonale doświetlony przez duże, panoramiczne okna zlokalizowane na obu ścianach. Z salonu mamy także wyjście na balkon z widokiem na otwartą zieloną przestrzeń. Salon częściowo połączony z nowoczesną, w pełni wyposażoną i widną kuchnią. Wysokiej klasy zabudowa oraz markowy sprzęt AGD zapewnią wygodę gotowania na co dzień.

Część prywatną stanowią dwie ustawne sypialnie. Główna wyposażona w duże łoże małżeńskie oraz bardzo pojemną szafę w zabudowie. Druga z nich bez mebli, do dowolnej aranżacji - gabinet, pokój dziecięcy.

W hallu łazienka, wyposażona zarówno w wygodny prysznic oraz wiele szafek w zabudowie.

:: Co w okolicy?
Doskonała lokalizacja łącząca bliskość terenów zielonych i miasta. Doskonale rozbudowana infrastruktura społeczna. W okolicy osiedla wszystkie niezbędne punkty usługowe oraz użyteczności publicznej. Na osiedlu znajduje się prywatne, dwujęzyczne przedszkole, zaś w najbliższej okolicy jest 5 kolejnych przedszkoli, gimnazjum, liceum i jedna z najlepszych szkół podstawowych w Warszawie nr 103 (dziecko może chodzić pieszo do szkoły). W odległości 1,5 km znajduje się centrum handlowe Sadyba Best Mall oraz Centrum Handlowe Panorama.

:: Jak z komunikacją?
Doskonale skomunikowane miejsce. Bezproblemowa, 15-minutowa komunikacja samochodem z centrum miasta. Przystanek komunikacji miejskiej w odległości 500 metrów.

:: Samochody?
Do mieszkania przynależą dwa szerokie miejsca parkingowe w garażu podziemnym - płatne dodatkowo. Spokojnie zaparkujesz i wygodnie wysiądziesz z samochodu. Można wynająć w dowolnej konfiguracji, jedno, dwa lub bez garażu.

:: Co więcej?
Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska o powierzchni ok. 3,5 m2. Wystarczająco dużo przestrzeni na najrzadziej używane rzeczy.

:: O inwestycji:
Mokotów Park to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w Warszawie. Apartament usytuowany jest w przestrzeni pełnej zieleni, kaskad, ścieżek spacerowych i przeznaczonych do joggingu. Mieszkańcy po codziennych trudach mogą znaleźć spokój i ukojenie w parku pełnym traw i drzew nad prywatnym jeziorem. Dla dzieci są do dyspozycji dwa place zabaw. Nad bezpieczeństwem czuwa agencja ochrony oraz system monitoringu.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena3 900 zł
IDMIM126473
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaBernardyńska
Piętro4
Powierzchnia64 m2
Rok budowy2013
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt