Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Mokotów
 • Ulica
 • Bernardyńska
 • Powierzchnia
 • 64 m2
 • Cena
 • 3 700 zł
 • Rok budowy
 • 2013

Opis nieruchomości


3 pokoje, komórka, 2 garaże, widok na Warszawę

:: Krótko: Bernardyńska, Mokotów Park, 3 pokoje, 64 m2, wysoki standard, dodatkowo komórka lokatorska i 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.

:: Dla kogo?
Dla pary, dla rodziny. Dla ceniących nowoczesne rozwiązania na równi z jakością wykończenia.

:: Atuty?
Wysoka jakość wykończenia, system inteligentnego domu, jasna przestrzeń, piękna sypialnia, wygodna i widna kuchnia, komórka lokatorska, 2 miejsca garażowe.

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Nowoczesne mieszkanie w lokalizacji łączącej bliskość miasta i terenów zielonych? Oto urządzony w wysokim standardzie apartament na osiedlu Mokotów Park położonym w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego na Dolnym Mokotowie.

Piękne 3 pokoje wykończone wysokiej jakości materiałami. Całość wyposażona w system inteligentnego domu, który obejmuje sterowanie żaluzjami, oświetleniem i ogrzewaniem. Pozwala to ograniczyć przyszłe rachunki do minimum.

Część dzienną stanowi narożny salon. Dzięki temu jest doskonale doświetlony przez duże, panoramiczne okna zlokalizowane na obu ścianach. Z salonu mamy także wyjście na balkon z widokiem na otwartą zieloną przestrzeń oraz panoramę Warszawy. Salon częściowo połączony z nowoczesną, w pełni wyposażoną i widną kuchnią. Wysokiej klasy zabudowa oraz markowy sprzęt AGD zapewnią wygodę gotowania na co dzień.

Część prywatną stanowią dwie ustawne sypialnie. Główna wyposażona w duże łoże małżeńskie oraz bardzo pojemną szafę w zabudowie. Druga z sypialni bez mebli, do łatwej aranżacji na gabinet lub pokój dla dziecka.

W hallu duża łazienka. Wyposażona w wygodny prysznic oraz wiele pojemnych szafek w zabudowie.

:: Co w okolicy?
Doskonała lokalizacja łącząca bliskość terenów zielonych i miasta. Doskonale rozbudowana infrastruktura społeczna. W okolicy osiedla wszystkie niezbędne punkty usługowe oraz użyteczności publicznej. Na osiedlu znajduje się prywatne, dwujęzyczne przedszkole, zaś w najbliższej okolicy jest 5 kolejnych przedszkoli, gimnazjum, liceum i jedna z najlepszych szkół podstawowych w Warszawie nr 103 (dziecko może chodzić pieszo do szkoły). W odległości 1,5 km znajduje się centrum handlowe Sadyba Best Mall oraz Centrum Handlowe Panorama. Kilka minut zajmuje odwiezienie dzieci do szkoły brytyjskiej oraz francuskiej.

:: Jak z komunikacją?
Doskonale skomunikowane miejsce. Bezproblemowa, 15-minutowa komunikacja samochodem z centrum miasta. Przystanek komunikacji miejskiej w odległości 500 metrów.

:: Samochody?
Do mieszkania przynależą dwa szerokie miejsca parkingowe w garażu podziemnym - płatne dodatkowo. Spokojnie zaparkujesz i wygodnie wysiądziesz z samochodu. Można wynająć w dowolnej konfiguracji, jedno, dwa lub bez garażu.

:: Co więcej?
Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska o powierzchni ok. 3,5 m2. Wystarczająco dużo przestrzeni na najrzadziej używane rzeczy.

:: O inwestycji:
Mokotów Park to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w Warszawie. Apartament usytuowany jest w przestrzeni pełnej zieleni, kaskad, ścieżek spacerowych i przeznaczonych do joggingu. Mieszkańcy po codziennych trudach mogą znaleźć spokój i ukojenie w parku pełnym traw i drzew nad prywatnym jeziorem. Dla dzieci są do dyspozycji dwa place zabaw. Nad bezpieczeństwem czuwa agencja ochrony oraz system monitoringu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub sprawdź inne nasze ogłoszenia.
For more details, please call.

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.