Opis nieruchomości

:: Krótko:
Wola. Ciche mieszkanie blisko Arkadii. Zaprojektowane z klasą, dbałością o najdrobniejsze szczegóły, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

:: Dla kogo?
Dla singla.
Dla pary.
Osoby ceniące spokój, dobrą komunikację, doskonałą infrastrukturę oraz ładne wnętrza.

:: Atuty?
Mieszkanie wykończone w 2012 roku. Zaprojektowane i wykonane w sposób dający maksymalną wygodę mieszkańcom. Jednocześnie potęgujące wrażenia estetyczne związane z przebywaniem w ładnych i miłych dla oka wnętrzach. Wysokość pomieszczeń 290 cm powoduje, że czujemy dodatkową przestrzeń, a wysokie od ziemi do sufitu okna (zarówno w sypialni, jak i w salonie) dają mnóstwo światła nawet w ponure dni.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Jeśli szukasz spokojnego mieszkania z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie doskonale skomunikowane, gdzie w dziesięć minut tramwajem dostaniesz się w samo serce wydarzeń kulturalnych i nie tylko, to jest to propozycja dla Ciebie. Jeśli dodatkowo cenisz bliskość doskonałej infrastruktury, sklepów, restauracji, kawiarni to tym bardziej powinieneś tu zamieszkać.   
Przestronny salon połączony z otwartą kuchnią o łącznej powierzchni 30 m2 stanowi główną część mieszkania. Ekspozycja okien na południowy-zachód sprawia, że jest tu jasno przez większą część dnia. Z salonu przechodzimy płynnie do sypialni z wielkim łóżkiem oraz ogromną szafą. Przy sypialni znajduje się łazienka utrzymana w jasnych, pastelowych barwach. Od wejścia wita nas hall utrzymany w bieli, w którym umieszczono zamykaną szafę na ubrania.
 
:: Co w okolicy?
Centrum handlowe Arkadia. Sklepy młodych projektantów mody. Klimatyczne miejsca spotkań jak Mielżyński Wine Bar. Ponadto szkoły, urzędy, centra sportowe, restauracje, kawiarnie, centra kultury.

:: Jak z komunikacją?
Przystanki tramwajowy oraz autobusowy około 400 m od budynku, skąd w okamgnieniu można znaleźć się w centrum miasta. Stacja metra Dworzec Gdański około 10 minut od budynku. Alternatywnie - bezproblemowa komunikacja samochodem zarówno z centrum, jak i z lotniskiem Chopina.

Komórka lokatorska ujęta w cenie. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30.000 pln.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena635 000 zł
Cena / m2~ 11 340 zł
IDMIM126542
MiastoWarszawa
DzielnicaWola
UlicaPiaskowa
Piętro6
Powierzchnia56 m2
Rok budowy2008
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt