Opis nieruchomości

Oferta skierowana do osób ceniących sobie prestiż, komfort, ciekawy design oraz bardzo dobrą komunikację.
Nieruchomość ma powierzchnię 106 metrów kwadratowych i zlokalizowana jest w strzeżonym apartamentowcu na dolnym mokotowie przy ulicy Sobieskiego 102A.
Na bardzo funkcjonalnym rozkładzie znajdują się 4 pokoje, dwie łazienki, oddzielne WC, pomieszczenie gospodarcze, jeden balkon oraz dwie loggie.

Do centrum dostaniemy się w 15 minut z przystanku autobusowego zlokalizowanego pod blokiem (autobus 116). Dojazd do najblższych stacji metra zajmuje również nie wiecej niż 10 minut (metro Racławicka - autobus 172, metro Pole Mokotowskie autobus 195).
300 metrów dalej znajduje się kolejny przystanek, z którego w 8 minut dotrzemy do metra Politechnika (autobusy 501, 522, 519).
Analogicznie kilka minut zajmuje dojazd do Wilanowa, górną część Mokotowa lub na Ursynów.
Dla osób poruszających się autem 2 minuty zajmuje dotarcie do wylotu na trasę Siekierkowską lub na ulicę Czerniakowską.

Przy wszystkich aspektach komunikacyjnych, mieszkanie jest bardzo ciche a w pobliżu znajduje się bardzo dużo terenów zielonych, dających możliwość spacerów i odpoczynku. Za blokiem znajduje się Park Sielecki natomiast dotarcie do Łazienek Królewskich zajmie 3 minuty autobusem lub ok 10 minut spacerem.
W pobliżu znajdują się również Park Królikarnia, Park Morskie Oko, Park Arkada, korty tenisowe, aqua park Warszawianka oraz ścieżki rowerowe, dzięki czemu jest to strzał w 10 dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia.
W cenie ofertowej zawarte jest również miejsce w garażu podziemnym, dzięki czemu nabywca nie będzie miał problemów z zaparkowaniem auta.

Zapraszam do prezentacji.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena990 000 zł
Cena / m2~ 9 340 zł
IDMIM126559
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Dolny
UlicaJana Iii Sobieskiego
Piętro5
Powierzchnia106 m2
Rok budowy2000
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt