Opis nieruchomości

Trzypokojowy słoneczny apartament na zamkniętym, monitorowanym osiedlu "Kameralne".

Na ogrodzonej działce wśród zieleni usytuowane są cztery niskie budynki o jasnych elewacjach i szklanych balustradach loggii i tarasów.

Trzykondygnacyjny budynek kryty płaskim dachem stoi przy ulicy Strzelców na warszawskich Jelonkach. Elewacja utrzymana w bieli, a pomarańczowe pionowe pasy ożywiają ściany. Inwestorem firma Robyg.

Cichobieżną windą wjeżdżamy na pierwsze piętro. Winda dostępna nie tylko z holu klatki schodowej, ale również z poziomu garażu.

Mieszkanie zaprojektowane na rzucie prostokąta.

Przyszły właściciel, na powierzchni 61 mkw., ma do dyspozycji przestronny pokój dzienny, kuchnię w aneksie, dwie sypialnie, łazienkę, toaletę i przedpokój. Z pokoju dziennego wyjście na duży balkon o szklanej balustradzie. Z balkonu widok na krzewy i samotnie stojące drzewa.

Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju. Pokoje ładne, ustawne, łazienka z miejscem na pralkę.

Ściany w mieszkaniu są ścianami działowymi, stąd możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni.

Do mieszkania przynależy komórka o powierzchni 2,4 mkw. Komórka w cenie mieszkania, natomiast stanowisko postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne - 25 tys. zł.

Grunt prawo własności, stąd brak opłaty za użytkowanie wieczyste.

Do najbliższego przystanku autobusowego niespełna dziesięć minut spacerem, a stąd autobusem 105 do stacji metra Świętokrzyska. W 2022 roku planowane jest oddanie do użytku kolejnych stacji linii metra m. in. Wola Park, Powstańców Śląskich, Lazurowa, co zwiększy atrakcyjność tej lokalizacji.


Zapraszam na prezentację mieszkania.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena530 100 zł
Cena / m2~ 8 690 zł
IDMIM126576
MiastoWarszawa
DzielnicaBemowo
UlicaStrzelców
Piętro2
Powierzchnia61 m2
Rok budowy2012
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt