Opis nieruchomości

Do wynajęcia piękne , nowocześnie urządzone mieszkanie położone ma ostatnim piętrze budynku apartamentowego przy ulicy Łowickiej.
Faktyczna powierzchnia apartamentu jest o 30 m2 większa niż uwidoczniona w księdze wieczystej, ponieważ nie uwzględniono metrażu o obniżonej wysokości przy linii tarasu.
Niezwykle przestrzenny salon z aneksem kuchennym, oddzielonym miejscem do wypoczynku i oglądania telewizji, jadalnią i kominkiem robi wspaniałe wrażenie. Z salonu , od strony tarasu jest przejście do głównej sypialni z garderobą i łazienką wyposażoną w jacuzzi i kabinę prysznicową. Drugi pokój znajduje się na wprost od wejścia, po lewej stronie jest mniejsza łazienka,a po obu stronach korytarza są obszerne szafy.
Przy kuchni znajduje się małe pomieszczenie z pralką i suszarką.
Do wyposażenia kuchni, łazienek, zabudowy szaf użyto mebli i urządzeń w wysokim standardzie. Atrakcyjnej całości dopełnia 50 - metrowy taras, z którego rozciąga się panorama Warszawy.
Mieszkanie bardzo ciche, w budynku jest całodobowa ochrona i recepcja.
Cena wynajmu zawiera opłatę za używanie dwóch miejsc w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej
Opłaty za media są po stronie najemcy.

Zapraszam do obejrzenia.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena11 500 zł
IDMIM126757
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaŁowicka
Piętro7
Powierzchnia131 m2
Rok budowy2005
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt