Opis nieruchomości

Unikalne, zaprojektowany przez architekta, nowocześnie wykończony apartament na Starym Żoliborzu. Ulica Hanki Czaki przy Stacji Metra Marymont, przy zbiegu ulic Słowackiego i ul. Popiełuszki.
Wnętrze lokalu to nowoczesny design, wykończone materiałami wysokiej jakości. Cena mieszkania z wyposażeniem, umeblowaniem, sprzętem AGD. Salon to otwarta przestrzeń ok.70 m2, łącznie z aneksem kuchennym. W salonie okna do powierzchni podłogi, wyjście na tras ok 9 m2, umeblowanie salonu - kanapa wykonywana na zamówienie wg. indywidualnego projektu. Pełny zestaw kina domowego Sony, Home Theater, telewizor. Kuchnia z zabudowa kuchenną na wymiar i sprzętem AGD firmy Ardo w kolorze stali. Blat kuchenny z naturalnego kamienia granit. Kuchnia z wyspą wykończona kamieniem naturalnym kaszmir white. Lodówka z kostkarką firmy Samsung. Na podłodze w pokojach panele podłogowe o podwyższonej klasie ścieralności (imitacja deski sosnowej). Dwie łazienki, jedna o powierzchni 3 m2, kabina prysznicowa z sauna parową, mieści się pralka. Druga łazienka, pokój kąpielowy z wanną, zamontowany system nagłośniający, różnokolorowe oświetlenie, terakota Marconi. Garderoba ok.4 m2. Dwie sypialnie jedna ok.20 m2, druga ok.15 m2 zamontowane okna dźwiękoszczelne.
Duże miejsce postojowe i wysoki wjazd do garażu!
Garaż podziemny pod budynkiem dodatkowo płatny 50 tyś zł
POLECAM!!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 400 000 zł
Cena / m2~ 11 970 zł
IDMIM126771
MiastoWarszawa
DzielnicaŻoliborz
UlicaHanki Czaki
Piętro6
Powierzchnia117 m2
Rok budowy2006
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt