Opis nieruchomości

DO KUPNA: zadbane, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, z loggią, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i unikatową komórką lokatorską.
Powierzchnia mieszkania 72,63 m2, powierzchnia komórki po podłodze 34 m2.
Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, kameralnego budynku przy ul. Kabacki Dukt na Ursynowie. Mieszkanie jest ciche i widne. Dwustronne, z wystawą okien na północny wschód ( sypialnie) i południowy zachód ( salon i loggia).
Duża przestronna kuchnia (ponad 11 m2) częściowo otwarta na salon, pozwala na zachowanie intymności i jednocześnie, w razie potrzeby, na bezpośredni kontakt z gośćmi.
W łazience o powierzchni blisko 6 m2 znalazło się miejsce na pełnowymiarową wannę i kabinę prysznicową. Pomieszczenie zaplanowane na osobne WC wykorzystano na pomieszczenie gospodarcze i wstawiono tam pralkę.
Powierzchnię mieszkania dopełnia przestronny przedpokój w kształcie litery L, który doskonale dzieli lokal na dwie części dzienną i bardziej intymną.
W mieszkaniu pozostają meble i wyposażenie kuchni, szafy pod wymiar w zabudowie w przedpokoju i sypialni oraz wyposażenie łazienki.
NIEWĄTPLIWYM ATUTEM nieruchomości jest komórka lokatorska usytuowana w garażu podziemnym, do której właściciele mają prawo wyłącznego korzystania!!! Pełnowymiarowej wysokości blisko 19 m2, po podłodze 34m2!!!
Miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska dodatkowo płatne po cenie zakupu:( 28 tys + 32 tys).
Lokalizacja Kabat jak i zalety infrastruktury Ursynowa są ogólnie znane i nie trzeba ich zachwalać a cisza i bliskość zielonych terenów rekreacyjnych gwarantują wysoki komfort mieszkania i odpoczynku.
Zapraszam na prezentację .

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena620 000 zł
Cena / m2~ 8 500 zł
IDMIM126799
MiastoWarszawa
DzielnicaUrsynów Kabaty
UlicaKabacki Dukt
Piętro4
Powierzchnia73 m2
Rok budowy2003
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt