Opis nieruchomości

Jeśli szukasz zacisznego miejsca o przyjemnym klimacie a tym samym z doskonałą infrastrukturą i możliwością dojazdu w każdy punkt miasta w krótkim czasie, mam propozycję która z pewnością Cię zainteresuje.

Warszawski Wawer - jedna z najbardziej zielonych dzielnic miasta, z dużą ilością lasów stanowiąca doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę a także bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Jeśli poszukujesz miejsca idealnego pod inwestycję dla całej rodziny - to jest propozycja właśnie dla Ciebie.

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1 580 m2, zlokalizowana przy ulicy Jeleniej w Międzylesiu. Działka znajduje się w zamieszkałej zagospodarowanej okolicy charakteryzującej się niską zabudową. Jest usytuowana wśród atrakcyjnych domów jednorodzinnych. Zaletą tego miejsca jest niewątpliwie spokój z dala od zgiełku "pędzącego" miasta.

Stan prawny: pełna własność.

Właściciele mogą przekazać wyjątkowy projekt domu widoczny na wizualizacji zrobiony bardzo skrupulatnie przez architekta w cenie.

W pobliżu na Alei Dzieci Polskich znajduje się przystanek z liniami autobusowymi 119, 125, 147, 525, N25 oraz stacja kolei podmiejskiej.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 137 600 zł
Cena / m2~ 720 zł
IDMIM126823
MiastoWarszawa
DzielnicaWawer Międzylesie
UlicaJelenia
Powierzchnia1580 m2
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt