Opis nieruchomości

Wyjątkowy apartament z 60 metrowym tarasem i 120 metrowym ogrodem. Wykończony wysokiej jakości materiałami według projektu architekta wnętrz. Podzielony klasycznie na część otwartą dostępną dla gości i część prywatną.

Miejsce dla rodziny ceniącej wygodę i dobrze zaplanowaną przestrzeń.

Część dzienna:

- salon z jadalnią

- otwarta kuchnia

- toaleta dla gości

Część prywatna:

- główna łazienka z wanną

- pomieszczenie gospodarcze

- trzy sypialnie z czego główna małżeńska z garderobą

Dopełnieniem części dziennej apartamentu jest taras o powierzchni 60 m2 wyłożony deską tarasową Bangkirai z roślinnością w donicach, nawadnianiem sterowanym elektronicznie i niezależnym oświetleniem.

To nie koniec, potężnym argumentem przemawiającym za tym mieszkaniem jest ogród z roślinnością i trawnikiem o powierzchni 120 m2 z wydzieloną częścią w stylu ZEN. Ogród posiada również nawadnianie sterowane elektronicznie i niezależne oświetlenie.

Infrastruktura:

Centrum Handlowe Targówek (500 m od osiedla)

Szkoła Podstawowa z placówkami przedszkolnymi (50m).

Sklep spożywczy (50m)

Zieleniak (100m)

Apteki (100m)

Ikea (600m)

Osiedle charakteryzują niskie zabudowy, osiedle zamknięte. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ze względu na dostępność szkoły i przedszkoli, licznych placy zabaw, basenów, ośrodków sportu, fitness czy klubów sportowych.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla. Dodatkowo jest możliwość przejęcia od właściciela długoterminowej umowy najmu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Zapraszam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena774 900 zł
Cena / m2~ 7 380 zł
IDMIM126843
MiastoWarszawa
DzielnicaBiałołęka
UlicaGłębocka
Piętro2
Powierzchnia105 m2
Rok budowy2008
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt