Opis nieruchomości

Szukasz cichego mieszkania z widokiem na zieleń, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do świetnej komunikacji miejskiej? Marzysz o wypiciu kawy na balkonie po ciężkim dniu pracy? A może najważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo: ogrodzone osiedle, własne miejsce postojowe, ochrona, monitoring, kameralny plac zabaw dla dzieci? Czytaj dalej! Wymarzone mieszkanie czeka na Ciebie!

W SKRÓCIE:
Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, na trzecim piętrze wysokiej klasy apartamentowca na warszawskiej Sadybie. Na powierzchni 51 m2 znajdziemy słoneczny, przestronny salon, oddzielną, wyposażoną kuchnię, przytulną sypialnię, praktyczną łazienkę i hall z bardzo pojemną szafą. Stan bardzo dobry, wyposażenie w cenie!

DLACZEGO WARTO?
Mieszkania w nowym budownictwie cechuje prostota i nowoczesność, ład i wysoki standard, nie często jednak z okien wymarzonego apartamentu możemy oglądać zielone podwórko, a do najbliższych sklepów nie zawsze jest blisko... W oferowanym mieszkaniu odnajdziemy harmonię między nowoczesnością, a funkcjonalnością; świetną lokalizacją, a spokojem... Po drugie mieszkanie można kupić z całym wyposażeniem, dzięki czemu potrzebne będą jedynie własne walizki. Po trzecie osiedle wybudowane zostało przez znanego, solidnego wykonawcę, co odzwierciedla się przede wszystkim w wysokiej odporności akustycznej ścian mieszkania oraz wysokim standardzie wykończenia.

ZALETY LOKALIZACJI:
Oprócz wspomnianego wyżej dogodnego dostępu do infrastruktury społecznej (sklepów, szkół, przychodni itp.), najważniejszą zaletą mieszkania jest bliskość przystanków autobusowych oraz głównych węzłów komunikacyjnych: droga wojewódzka nr 724 łącząca dzielnice północnej i południowej Warszawy, łatwy zjazd na mosty i główne drogi wyjazdowe. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje zieleni : Przy Bernardyńskiej Wodzie oraz rezerwat wodno-krajobrazowy Jeziorko Czerniakowskie, a także kawiarenek, centrów handlowych, ekobazarków.

ŁAD I ZIELEŃ:
Cechą wyróżniającą osiedle jest harmonia architektury z przyrodą. W spacerowe alejki i miejsca codziennego relaksu wkomponowano zielone drzewa i krzewy, całości dopełnia klimatyczne oświetlenie. A o wszystko dba prężna administracja wspólnoty.

FORMA WŁASNOŚCI:
Mieszkanie w pełni własnościowe, do kupienia z własnym miejscem postojowym dodatkowo płatnym 15 tys. zł.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów i prezentacji tego wyjątkowego apartamentu!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena559 000 zł
Cena / m2~ 10 970 zł
IDMIM126888
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaLudwika Idzikowskiego
Piętro4
Powierzchnia51 m2
Rok budowy2008
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt