Opis nieruchomości

Skandynawska funkcjonalność i styl w trzypokojowym mieszkaniu w Miasteczku Wilanów...

Jeżeli cenisz sobie nowoczesność, spokój i bezpieczeństwo oraz prestiżową lokalizację a przy tym wszystkim lubisz gotować to właśnie ta oferta skierowana jest do Ciebie.

Inwestycja Scandinavian House w której znajduje się mieszkanie powstała w 2010 roku. Deweloper zadbał aby Osiedle było przyjazne jego mieszkańcom. Niska zabudowa (4 piętra), mała ilość sąsiadów (4 mieszkania na piętrze), komórka lokatorska w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca postojowego czy też starannne wykończenie części wspólnych to tylko niektóre atuty samego budynku. Zielony dziedziniec, plac zabaw dla najmłodszych oraz przestronne miejsca do odpoczynku uzupełniają wizję Wykonawcy.

Niezwykle istotna jest sama lokalizacja inwestycji. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej okolicy Traktu Królewskiego w samym sercu Miasteczka Wilanów. Doskonale rozwinięta infrastruktura, liczne punkty usługowe, różnorodne tereny zielone oraz Pomnik Jana III Sobieskiego czuwającego nad okolicą sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe. A wszystko to zaledwie 20 minut od Centrum Miasta.

Mieszkanie zostało wykończone w skandynawskim stylu. Nosi znikome ślady zużycia dzięki czemu nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. To co je wyróżnia to oryginalny rozkład. Centralnym miejscem na które warto zwrócić uwagę jest jego kuchnia. Przestronna, ustawna, kompletnie wyposażona. Wprost idealna aby spełniać się kulinarnie.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena625 000 zł
Cena / m2~ 8 570 zł
IDMIM126912
MiastoWarszawa
DzielnicaWilanów
UlicaAleja Rzeczypospolitej
Piętro3
Powierzchnia73 m2
Rok budowy2010
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt