Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Bielany Chomiczówka
 • Ulica
 • Księżycowa
 • Powierzchnia
 • 203 m2
 • Cena
 • 1 000 000 zł
 • Cena / m2
 • 4 930 zł
 • Powierzchnia działki
 • 337 m2
 • Liczba pokoi
 • 5
 • Łazienki z WC
 • 2
 • Rok budowy
 • 2001

Opis nieruchomości


Proponujemy ciekawy segment położony na zamkniętym mini osiedlu na Warszawskich Bielanach - Chomiczówce ul. Księżycowa 66. Osiedle ogrodzone - brama otwierana pilotem lub bramofonem.

Przydomowy ogród zagospodarowany krzewami i wysokimi tujami zachęca do odpoczynku, zapewniając intymność oraz możliwość spędzania czasu z rodziną przy kawie, wśród zieleni. Dodatkowy nastrój wieczorem uzyskujemy poprzez oświetlenie roślinności.
Miejsce idealne dla rodziny z licznymi terenami zielonymi. Bliskość do centrum dzięki stacji metra Młociny, oraz spokojna okolica sprawią, że każdy dzień spędzony w oferowanej nieruchomości będzie relaksujący.

Dom w cenie apartamentu. Ciekawy rozkład pomieszczeń - co pół piętra.

Po wejściu do domu z przedsionka oraz z holu przechodzimy pół piętra w dół do dużego, ponad 30-metrowego salonu o wysokości 4,7 metra z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu. Pokój dobrze doświetlony, poprzez cztery okna, w tym jedno tarasowe od strony zachodniej. Obok pomieszczenie gospodarcze - kotłownia i pralnia.
Na poziomie wejścia do domu jest toaleta oraz wejście do garażu. Pół piętra wyżej zlokalizowana jest jadalnia otwarta na salon. Na tym samym poziomie jest kuchnia, dwie sypialnie oraz łazienka. Pół piętra wyżej położona jest jedna, przestronna sypialnia z balkonem oraz łazienka z oknem, wanną i prysznicem.

Dom piętrowy, trzy kondygnacyjny, w zabudowie szeregowej (środkowy), wybudowany 2001 roku.

Segment o powierzchni całkowitej 203 m2, użytkowej - 170 m2. Położony na działce o powierzchni 337 m2. Ogromnym atutem nieruchomości jest zagospodarowany ogród o powierzchni 170 metrów, zagospodarowany wieloletnimi nasadzeniami krzewów oraz roślin iglastych.

Segment posiada 5 pokoi, kuchnię, pomieszczenia gospodarcze oraz 3 łazienki.

Układ pomieszczeń:
POZIOM PARTER -0,5. Powierzchnia 77 m2
- przedsionek - 6,00 m2
- hall - 4,30 m2
- salon - 31,60 m2 o wysokości 4,5 metra.
- wc - 2,20 m2
- pomieszczenie gospodarcze - 6,30 m2
- kotłownia 7,20 m2
- garaż w bryle budynku, na 2 samochody - 30 m2

POZIOM PÓŁPIĘTRO +0,5. Powierzchnia 22,92 m2
- jadalnia z balkonem - 15,52
- kuchnia z oknem - 7,40 m2


POZIOM PIĘTRO+1. Powierzchnia 69,32 m2
- hall - 6,20 m2
- sypialnia z dwoma dużymi oknami, w tym jedno tzw wykusz - 21,90 m2
- sypialnia z balkonem - 12,80 m2
- łazienka z wanną - 5,50 m2

POZIOM PODDASZE + 1,5. Powierzchnia 32,40 m2.
- sypialnia z dużą, czterodrzwiową szafa w zabudowie - 18,40 m2
- łazienka z narożną wanną oraz prysznicem - 9,50 m
- korytarz - 4,50 m2

POZIOM STRYCH - użytkowy mieszczący wszelkie rzeczy nieużywane na co dzień.

W salonie na podłodze terakota, w sypialniach i jadalni bardzo dobrze utrzymany parkiet. W kuchni oraz łazienkach - terakota.
Schody - murowane z drewnianymi stopniami. Okna PCV antywłamaniowe. Drzwi zewnętrzne - drewniane.
Ogrzewanie własne, gazowe, powietrzno-nawiewowe (nie ma kaloryferów). Piec kondensacyjny - firmy Carrier z nawilżaczem oraz filtrem elektrostatycznym mający znakomity wpływ na jakość powietrza w domu. W styczniu 2009 roku został zamontowany całkowicie nowy piec grzewczy. Raz do roku dokonywany jest przegląd oraz konserwacja pieca. Filtry można czyścić oraz myć samemu według własnych potrzeb.
W październiku 2013 - przełożona została cała dachówka wraz z wymianą obróbek itp. Gwarantuje to nowym właścicielom brak ingerencji naprawczej przez co najmniej 15 lat.

Dodatkowo segment wyposażony jest w 4 duże szafy wnękowe wysokiej jakości w sypialniach oraz przedpokojach.
Wysokość sypialni oraz jadalni i kuchni - 2,7 m. Salonu 4,7 m.

Bezpieczeństwo zapewniają okna antywłamaniowe w salonie oraz czujki dymowe jak i alarm przeciwwłamaniowy Prosys monitorowany przez firmę Solid. W 2013 roku centrala systemu została wymieniona na nową oraz zainstalowano nowe czujki jak również włączono do systemu monitoringu czujki przeciwdymowe. Dodatkowo poza systemem monitoringu na oknach zamontowano specjalne systemy zabezpieczeń klamek i zawiasów niemieckiej firmy ABUS - jako dodatkowe zabezpieczenie poza alarmem.

Dom przeszedł remont - odświeżenie czyli malowanie oraz cyklinowanie i lakierowanie schodów w 2011 roku.

KOSZTY:
podatek 305,61 zł - w tym: budynek - 150,59 zł, grunt (wraz ze współudziałem w uliczce dojazdowej, osiedlowej) 155,02 zł.
monitoring - 147 zł.
ogrzewanie oraz ciepła woda - gaz - w sezonie zimowym wynosi ok. 900,00 zł miesięcznie zaś w sezonie letnim o. 220,- zł miesięcznie.

W pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy, hipermarket, bazarek, punkty usługowe i gastronomiczne.

W okolicy znajdziemy Park Leśny Bemowo o powierzchni 520 ha., oddalony ok. 800 metrów od osiedla, Fort Wawrzyszew, Lotnisko Warszawa Babice, Wojskowa Akademia Techniczna. Do dyspozycji liczne tereny zielone i rekreacyjne. Przy osiedlu (bezpośrednie wyjście) łąka, gdzie spotykają się Właściciele ze swoimi psami.

Proponowany dom jest w cenie apartamentu. Jednak komfort mieszkania nieporównywalny. Dom z możliwością spędzania czasu w ogrodzie bez sąsiadów nad czy pod nami jest komfortem.

Podoba się Państwu oferta? Czekam na telefon w celu ustalenia dogodnego terminu. Z przyjemnością zaprezentuję tą nietuzinkową nieruchomość. Zapraszam.

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.