Opis nieruchomości

Jeśli szukasz zniewalających czterech kątów na Saskiej Kępie - prestiżowej dzielnicy będącej enklawą życia towarzyskiego i kulturalnego - ta oferta jest dla Ciebie.

Mieszkanie przy Al. Stanów Zjednoczonych 23, u zbiegu ulicy Wandy, w sąsiedztwie ulicy Francuskiej - perły Saskiej Kępy. Dobry adres zobowiązuje - mieszkanie jest idealne, rozkładowe - na dwie strony świata: zachód i wschód. Usytuowane na wysokim parterze z dużym balkonem, w budynku z cegły, z odnowioną elewacją. Za oknami roztacza się widok na skąpane w zieleni patio.

Nieruchomość urządzona jest pod okiem projektanta wnętrz, cechuje ją nowoczesne podejście do aranżacji. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe stanowią ukoronowanie tego nietuzinkowego mieszkania.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 50,73 m2 ma optymalnie zaplanowaną i funkcjonalną przestrzeń. Składa się z salonu (18,33 m2), kuchni z dużym oknem (12,87 m2), pokoju (16,29 m2), łazienki ( 3,31 m2), w korytarzu znajduje się pojemna szafa wnękowa. Pomieszczenia mają wysokość 2,8 m. Podłogę wykończono klimatycznym drewnianym parkietem.

Miesięczny czynsz wynosi ok. 650 zł. Grunt uregulowany, odrębna własność, KW.

W zasięgu wszystko co cenne: placówki oświaty, przychodnie medyczne, sklepy, kawiarenki, restauracje, wiślany brzeg i najpiękniejszy Park Skaryszewski. Lokalizacja doskonała komunikacyjnie.

To unikalne mieszkanie stwarza znakomite warunki życia. Zadzwoń i umów się na prezentację!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena464 000 zł
Cena / m2~ 9 100 zł
IDMIM126959
MiastoWarszawa
UlicaAleja Stanów Zjednoczonych
Piętro1
Powierzchnia51 m2
Rok budowy1960
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt