Opis nieruchomości

Apartament, który jest oferowany ma powierzchnię 161,73 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni: dwie duże sypialnie, otwarty koncept jadalni z pokojem dziennym, kuchnia
z nowoczesnym wyposażeniem, łazienka z prysznicem oraz oddzielny przy głównej sypialni pokój kąpielowy z wanną jacuzzi, druga oddzielna łazienka z prysznicem.

Mieszkanie jest wyposażone w najnowszy sprzęt AGD oraz własny system grzania wody. Wszystkie instalacje wewnątrz mieszkania wymienione na nowe.

Lokal własnościowy w odrestaurowanym budynku w ścisłym centrum miasta Warszawy - ul. Chopina 5a, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Wszystkie pomieszczenia z oknem.

Dwa duże balkony od strony zieleni parku, to dodatkowa możliwość ogrodu kwiatowego. Widok z okien na Dolinkę Szwajcarską, Aleję Róż i zieleń podwórka.

Na podwórku możliwość parkowania samochodu.

Ten nowoczesny apartament z dwoma balkonami jest dostępny od zaraz i wymaga jedynie urządzenia zgodnie z gustem nowych właścicieli.

Budynek, w którym znajduje się apartament został w całości wyremontowany: odnowiona została elewacja, klatka schodowa, winda.
Wykonano wymianę pokrycia dachu i ocieplono poddasze. Wymienione zostały instalacje pionów wody, sanitarne, gazowe, CO oraz instalacja elektryczna.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena4 000 000 zł
Cena / m2~ 24 850 zł
IDMIM126980
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaFryderyka Chopina
Piętro3
Powierzchnia161 m2
Rok budowy1954
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt