Opis nieruchomości

Słoneczny apartament na Starym Mokotowie.
Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie, usytuowane w kameralnym budynku przy ul. Lewickiej. Lokal został z dużą starannością zaprojektowany przez architekta, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.
Składa się z przestronnego, jasnego salonu, z którego jest wejście do kuchni, jak również do dwóch sypialni. Atrakcyjność tego największego pomieszczenia podnosi obszerny balkon, dający możliwość wypoczynku oraz wypicia kawy z przyjaciółmi, skąd rozpościera się niczym nie zakłócony widok na okolicę. Główna sypialnia jest w drugiej części mieszkania. Oddalenie, jak również niezależna, duża łazienka z oknem i garderobą daje możliwość odpoczynku od reszty domowników. Przy niej drugi balkon. Do dyspozycji mieszkańców jest dodatkowa łazienka z wanną i gościnne WC w korytarzu głównym. Przemyślany projekt gwarantuje nam wygodę życia. W każdym pomieszczeniu obszerne szafy. Salon z zabudowaną ciekawie jedną ścianą kryje szafę, z miejscem na sprzęt grający. Pomieszczenie przy kuchni, może nam służyć za spiżarnię i pralnię.
Do dyspozycji mieszkańców 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dobrą komunikację gwarantuje nam pobliska stacja metra (Stacja Racławicka). Okolica zielona i cicha, z pełną infrastrukturą.
Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego, słonecznego apartamentu.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena5 900 zł
IDMIM127010
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Górny
UlicaLewicka
Piętro5
Powierzchnia114 m2
Rok budowy2001
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt