Opis nieruchomości

Do sprzedaży wyjątkowy apartament położony przy metrze Rondo Daszyńskiego. Powierzchnia 60 m2. Składa się on z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz dwóch balkonów. Ten w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD, RTV apartament wykończony został wysokiej jakości materiałami zgodnie z projektem architekta wnętrz. Zlokalizowany jest na najwyższym piętrze budynku. Z uwagi na południową ekspozycje okien i 7 piętro mieszkanie jest bardzo jasne. Atutem oferty jest możliwość montażu kominka w salonie, duży balkon o powierzchni 10 m2 oraz ładny widok na panoramę miasta. Mieszkanie jest ciche.

Informacje dodatkowe:
- istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej w cenie - 8.000,00 PLN,
- istnieje możliwość zakupu szerokiego miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 20.000,00 PLN,
- mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość,
- w celu zapoznania się z ofertą zapraszam do wirtualnego spaceru: http://wnetrza3d. pl/realizacje/pad/siedmiogrodzka6. html

Apartament położony jest w kompleksie "InCity". Jest to obiekt mieszkalny zlokalizowany w samym centrum Warszawy. W pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Inwestycja posiada całodobową ochronę, zapewniając lokatorom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Do budowy apartamentowca wykorzystane zostaną materiały budowlane o najwyższej jakości między innymi cegła, drewno, białe szkło i naturalne kamienie. Wizytówką InCity stanie się elegancka i reprezentacyjna recepcja. Z ogromną dbałością przygotowano projekt każdego z apartamentów, mając na uwadze jego funkcjonalność i najlepsze rozwiązania architektoniczne.Dla wygody mieszkańców InCity wygospodarowane zostały lokale usługowo-handlowe, dziedziniec z ogródkiem, a dla najmłodszych plac zabaw.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena761 000 zł
Cena / m2~ 12 690 zł
IDMIM127024
MiastoWarszawa
DzielnicaWola
UlicaSiedmiogrodzka
Piętro8
Powierzchnia60 m2
Rok budowy2014
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt