Opis nieruchomości

Do sprzedaży bardzo ładny apartament położony przy metrze Rondo Daszyńskiego. Powierzchnia 76,37 m2. Składa się on z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, przedpokoju oraz balkonu. Na balkon można wejść ze strony salonu. Ten w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD, RTV apartament wykończony został wysokiej jakości materiałami zgodnie z projektem architekta wnętrz. Zlokalizowany jest na najwyższym (siódmym) piętrze budynku. Mieszkanie jest ciche. W 2016 roku została zainstalowana klimatyzacja.

Informacje dodatkowe:
- istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej w cenie - 9.000,00 PLN,
- istnieje możliwość zakupu szerokiego miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 20.000,00 PLN,
- mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość,
- w celu zapoznania się z ofertą zapraszam do wirtualnego spaceru: http://wnetrza3d. pl/realizacje/pad/siedmiogrodzka2. html

Apartament położony jest w kompleksie "InCity". Jest to obiekt mieszkalny zlokalizowany w samym centrum Warszawy. W pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Inwestycja posiada całodobową ochronę, zapewniając lokatorom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Do budowy apartamentowca wykorzystane zostaną materiały budowlane o najwyższej jakości między innymi cegła, drewno, białe szkło i naturalne kamienie. Wizytówką InCity stanie się elegancka i reprezentacyjna recepcja. Z ogromną dbałością przygotowano projekt każdego z apartamentów, mając na uwadze jego funkcjonalność i najlepsze rozwiązania architektoniczne.Dla wygody mieszkańców InCity wygospodarowane zostały lokale usługowo-handlowe, dziedziniec z ogródkiem, a dla najmłodszych plac zabaw.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena932 000 zł
Cena / m2~ 12 110 zł
IDMIM127028
MiastoWarszawa
DzielnicaWola Mirów
UlicaSiedmiogrodzka
Piętro8
Powierzchnia77 m2
Rok budowy2014
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt