Opis nieruchomości

STYLOWE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM WARSZAWY


W ODRESTAUROWANEJ ZABYTKOWEJ KAMIENICY W SAMYM CENTRUM W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE Z JEDNEJ STRONY TRAKTU KRÓLEWSKIEGO Z DRUGIEJ BIZNESOWEGO I KULTURALNEGO CENTRUM WARSZAWY


ROZKŁADMieszkanie wysokie, przestronne, jasne, efektownie wyremontowane i zaaranżowane z dużym hallem wejściowym z którego jest dostęp do wygodnej łazienki z kabiną prysznicowa i wc, pokoju dziennego z którego jest wejście do małej sypialni z garderobą i wyposażonej, jasnej kuchni. Pomieszczenia są doświetlone wysokimi oknami z widokiem na zadbane ciche podwórko, którego przestrzeń wypełnia rozłożysty platan. Mieszkanie wykończone zostało materiałami dobrej jakości, w sposób który powoduje, że jest ono zarazem funkcjonalne i eleganckie.


BUDYNEK


Mieszkanie w odrestaurowanej, pięknej kamienicy, której fasada wraz z oficynami i podwórkiem została kilka lat temu starannie zrekonstruowana i odnowiona. Prace zostały przeprowadzone z zachowaniem charakterystycznych elementów dekoracyjnych i oryginalnych detali wystroju fasady frontowej jak i podwórka. W najbliższym czasie planowany jest również remont klatek schodowych.

Opłaty adm. i eksploatacyjne 400 ZŁ

LOKALIZACJA


WIDOK CHMIELNA BRACKA NOWY ŚWIAT - ODRESTAUROWANA, ZABYTKOWA KAMIENICA W OTOCZENIU STYLOWEJ ZABUDOWY HISTORYCZNEGO CENTRUM WARSZAWY W KTÓRYM NOWOCZESNE BUDYNKI HANDLOWO USŁUGOWE JAK NOWY DOM BRACI JABŁKOWSKICH, DOM HANDLOWY VITKAC SĄSIADUJĄ Z REWITALIZOWANYMI BUDYNKAMI PRZEDWOJENNEJ ZABUDOWY CENTRUM WARSZAWY. W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KINA, TEATRY, ZNANE KLUBY, NAJLEPSZE RESTAURACJE, SKLEPY I BUTIKI.

METRO, TRAMWAJE, AUTOBUSY.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena3 200 zł
IDMIM127095
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaWidok
Piętro2
Powierzchnia47 m2
Rok budowy1885
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt