Opis nieruchomości

STYLOWE PRZESTRONNE MIESZKANIE W CENTRUM WARSZAWY

MIESZKANIE W ODRESTAUROWANEJ ZABYTKOWEJ KAMIENICY W SAMYM CENTRUM W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE Z JEDNEJ STRONY TRAKTU KRÓLEWSKIEGO Z DRUGIEJ BIZNESOWEGO I KULTURALNEGO CENTRUM WARSZAWY


ROZKŁAD

Mieszkanie na czwartym piętrze wysokie, przestronne, jasne, efektownie wyremontowane i zaaranżowane. Składa się z hallu wejściowego, z wejściem do wc, dużej, jasnej, stanowiącej oddzielne pomieszczenie kuchni, pokoju dziennego z którego jest wyjście na balkon oraz ładnej sypialni z wejściem do łazienki oraz garderoby. Pomieszczenia są doświetlone wysokimi oknami z widokiem na zadbane ciche podwórko, którego przestrzeń wypełnia rozłożysty platan. Mieszkanie wykończone zostało materiałami dobrej jakości, w sposób który powoduje, że jest ono zarazem funkcjonalne i eleganckie. Do mieszkania prowadzą dwa wejścia z dwóch różnych klatek schodowych. Okan mieszkania wychodzą na stronę zachodnią.


BUDYNEK

Odrestaurowana, piękna kamienica, której fasada wraz z oficynami i podwórkiem została kilka lat temu starannie zrekonstruowana i odnowiona. Prace zostały przeprowadzone z zachowaniem charakterystycznych elementów dekoracyjnych i oryginalnych detali wystroju fasady frontowej jak i podwórka. W najbliższym czasie planowany jest również remont klatek schodowych.
Opłaty adm. i eksploatacyjne 500 ZŁLOKALIZACJA


WIDOK CHMIELNA BRACKA NOWY ŚWIAT - ODRESTAUROWANA, ZABYTKOWA KAMIENICA W OTOCZENIU STYLOWEJ ZABUDOWY HISTORYCZNEGO CENTRUM WARSZAWY W KTÓRYM NOWOCZESNE BUDYNKI HANDLOWO USŁUGOWE JAK NOWY DOM BRACI JABŁKOWSKICH, DOM HANDLOWY VITKAC SĄSIADUJĄ Z REWITALIZOWANYMI BUDYNKAMI PRZEDWOJENNEJ ZABUDOWY CENTRUM WARSZAWY. W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KINA, TEATRY, ZNANE KLUBY, NAJLEPSZE RESTAURACJE, SKLEPY I BUTIKI.

METRO, TRAMWAJE, AUTOBUSY.

OPŁATY ADM I EKSPLOATACYJNE 500 ZŁ.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena3 900 zł
IDMIM127099
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaWidok
Piętro5
Powierzchnia65 m2
Rok budowy1885
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt