Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OFERTA APARTAMENTU W ODRESTAUROWANEJ PIĘKNEJ KAMIENICY

JEDYNE TAKIE MIEJSCE NA REPREZENTACYJNĄ SIEDZIBĘ FIRMY LUB ELEGANCKI APARATAMENT DO ZAMIESZKANIA W SAMYM CENTRUM ŚRÓDMIEŚCIA WARSZAWY.

EFEKTOWNY PRAKTYCZNY CZYTELNY PODZIAŁ POMIESZCZEŃ NOWOCZESNE INSTALACJE TECHNICZNE I MEDIA

ŁAZIENKA GARDEROBA SEWEROWNIA DWA NIEZALEŻNE WEJŚCIA

POWIERZCHNIA 120 m2Cztery pomieszczenia o pow. 11, 19, 24, 30 m2. Kuchnia 12 m2, łazienka 4 m2, garderoba i serwerownia. Praktyczny duży hall wejściowy zapewniający łatwą komunikację z poszczególnymi pomieszczeniami. Dwa wejścia: frontowe z głównej klatki schodowej oraz od strony kuchni schodami prowadzącymi przez druga klatkę schodową.


INFORMACJE PODSTAWOWE

Apartament po przeprowadzonych kompleksowo pracach remontowych, odrestaurowany z wyjątkową dokładnością z zachowaniem wszystkich elementów dekoracyjnych wnętrza. Zrekonstruowana lub odrestaurowana oryginalna stolarka wnętrz. Piękne wysokie dwuskrzydłowe okna z mosiężnymi oryginalnymi ryglami, dwuskrzydłowe wysokie drzwi wewnętrzne z kryształowymi szybami prowadzące do poszczególnych części apartamentu. Amfiladowy układ części pomieszczeń, które posiadają również wejścia bezpośrednio z reprezentacyjnego hallu wejściowego. Wyjątkowe, efektowne i reprezentacyjne odrestaurowane parkiety z kliku rodzajów drewna.


BUDYNEK

Przedmiot najmu znajduje się w pieczołowicie odrestaurowanej i zadbanej kamienicy przy ulicy Widok. Podczas prac rekonstrukcyjnych zachowano oryginalne lub odtworzono charakterystyczne elementy oryginalnego wystroju wnętrz i budynku. Przywrócono świetność całemu budynkowi frontowemu oraz oryginalnie zachowanym budynkom oficyn. Eleganckie podwórko z pięknym rozłożystym plantanem wypełniającym jego przestrzeń nadaje nieruchomości niepowtarzalnego charakteru. Klimat przedwojennej Warszawy i wielkomiejskich kamienic ówczesnych elit został przywrócony i zachowany dzięki zupełnie wyjątkowej dbałości w procesie opracowywania planów renowacji i w trakcie prac przywracających dawną świetność.


DODATKOWE INFORMACJE

Co ważne, kompleksowe prace renowacyjne apartamentu dotyczyły również całości instalacji wewnętrznych. Nieruchomość została wyposażona w nowoczesną instalację elektryczną oraz telefoniczną i internetową z wydzielonym miejscem na ew. serwer i centralę.


LOKALIZACJA

WIDOK CHMIELNA BRACKA NOWY ŚWIAT - ODRESTAUROWANA, ZABYTKOWA KAMIENICA W OTOCZENIU STYLOWEJ ZABUDOWY HISTORYCZNEGO CENTRUM WARSZAWY W KTÓRYM NOWOCZESNE BUDYNKI HANDLOWO USŁUGOWE JAK NOWY DOM BRACI JABŁKOWSKICH, DOM HANDLOWY VITKAC SĄSIADUJĄ Z REWITALIZOWANYMI BUDYNKAMI PRZEDWOJENNEJ ZABUDOWY CENTRUM WARSZAWY. W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KINA, TEATRY, ZNANE KLUBY, NAJLEPSZE RESTAURACJE, SKLEPY I BUTIKI. METRO, TRAMWAJE, AUTOBUSY.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena8 400 zł
IDMIM127104
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaWidok
Piętro2
Powierzchnia120 m2
Rok budowy1885
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt